WEMAX Oto bakım Ürünleri Bayilik   Ürün Satış Bayiliği Veriyor

 • Güncellenme 23 Ocak 2018
 • Başvuru 478
 • Okunma 37919
İşin Özeti
 • Gerekli Sermaye10000 - TL
 • İsim Hakkı Bedeli0 - TL
 • Yatırım Geri Dönüşü1 - 1 Ay
 • Şube Sayısı24
 • Ortalama Kar Marjı

WEMAX Oto bakım Ürünleri Bayilik : Oto bakım ve temizlik kimyasalları üzerine bayilik.

Yetkili Firma : WEMAX Oto bakım Ürünleri Bayilik Veriyor

Hakkında

Neden WEMAX ? Türkiye pazarının sektördeki gelişimini fark eden,Üstün WEMAX ürünleri,Alman Teknolojisi ile Yüksek Kalite ve Uygun Fiyat Stratejisini birleştirerek,pazardaki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır.Türkiye'de üretilmekte olan WEMAX, otomobillerin genel temizlik ile bakım ve korunmasında ihtiyaç duyulan güvenilir,yüksek kaliteli ürünler geliştirir. Ürünlerinde kullanıcıların, otomobillerin ve çevrenin korunmasını birinci öncelik sayar. Marka değerine inanan kullanıcılarımızla bilinçli tüketici profili oluşturmak misyonunu benimsemiştir. Ürün profilini oto bakım ve temizlik ürünleri oluşturmakta olup Türkiye pazarında eksikliği duyulan değişmeyen yüksek kalite ve uygun fiyat hedefini yakalamıştır. Oto yıkama ve kuaför hizmeti veren kuruluşların talep ettiği tüm ürünleri kapsayan geniş ürün yelpazesine sahiptir. %100 kullanıcı memnuniyeti kalıcı bir müşteri profili sağlar. Geniş ürün çeşitleri ve müşteri memnuniyetini yakalayan ürünleri tanıtım ve satış kolaylığı sağlar.


 WEMAX Ürünleri1-Fırçasız, cilalı oto yıkama köpüğüProfesyonel yıkamalarda kullanıma uygundur. Fırça kullanımına gerek kalmadan yıkama yapar. Güçlü formülü sayesinde kısa sürede yıkama yaparak tasarruf sağlar. Yoğun cila ve boya koruma maddeleri içerir.
Antistatik ve su itici özelliğe sahiptir.Her araçta güvenle kullanılabilir. Renk ve leke bırakmaz.Konsantre ve ekonomik bir üründür.
Uygulama:
Homojen bir karışım için hazneye önce 1/60 oranında ürün eklenir sonra su ile seyreltilir.
1/60 oranında seyreltilerek kullanıma hazırlanan ürün, basınçlı püskürtme tankları vasıtasıyla temizlenecek araca aşağıdan yukarıya doğru ve tüm yüzeylere temas edecek şekilde uygulanır. Püskürtme pompası 5 ile 6 barda kullanılmalıdır. Yoğun kirli bölgelere ikinci tabakanın uygulanması tavsiye edilir. Uygulama sonrası 30-60 sn. beklenir, ilk başladığınız yerden ve yukarı aşağı doğru basınçlı su ile yüzey üzerinde kimyasal ürün bırakmadan yıkanır ve durulanır. Durulamada su basıncı 130-180 bar aralığında olmalıdır.


Köpük Ayarı:
Ürün köpük ayarlıdır. Yoğun yada akıcı köpük elde etmek için cihazınızın basınç ve tabanca akış vanalarından dengeli ayarlama yapılabilir. Tüm köpük şampuanlarda akıcı köpüğün daha yoğun temizleme gücüne sahip olduğu unutulmamalıdır.


Seyreltme Oranları:
60 lt. basınçlı püskürtme tankına 1 litre
90 lt. basınçlı püskürtme tankına 1,5 litre
 


2-Lastik parlatıcı


 


WEMAX Lastik parlatıcı özel formülü ile lastiklere kalıcı ıslak görünüm kazandırır. Lastikleri güneşin zararlı U.V. ışınlarından korurken aynı zamanda derinlemesine nemlendirerek çatlamaları engeller. Lastiklerin ömrünü uzatırken mükemmel kalıcı bir parlaklık sağlar. Naturel yapısı lastiğin doğal kauçuk yapısıyla uyumludur.Bu sayede lastiğin doğal siyahlığını geri kazandırır. Boya içermez. Kahverengileşme ve akmalara engel olur.


Uygulama:
Yeterli miktarda ürün sprey şişesi yada temiz bir sünger yardımı ile kuru lastiğe uygulanır. Yol ve hava şartlarına bağlı olarak 3-7 gün etkisini sürdürür.


3-Jant temizleyici


WEMAX Jant temizleyici solüsyon alkali karakterde solvent ve asit bazlı kimyasallar içermeyen bir yağ ve kir çözücüdür. Jant yüzeyinde biriken balata atıkları ile bu atıklarla birleşerek jant yüzeyine yapışan çamur ve yağların hızlı temizliği için kullanılır. Alaşımlı ve çelik jantlar ile alüminyum jantlarda ve plastik jant kapaklarında kullanımı uygundur.Jantın temizliğini sağlarken orjinal parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur.Kirliliğin durumuna göre 1/1 birimden 1/3 birime kadar su ile seyreltilip kullanılır.


Uygulama:
Soğuk ve kuru janta uygun mesafeden sprey şişesi ile uygulayınız 1 dakika bekleyiniz sonra basınçlı su ile durulayınız.


4-Motor temizleyici


 


WEMAX motor temizleyici solvent içermeyen ve asidik olmayan alkali bir üründür. Yanıcı, parlayıcı ve uçucu kimyasallar içermez. WEMAX motor temizleyici motor bloklarını ve diğer aksamlarında biriken yağ ve kirleri alkali yapısı ile kolayca temizler. Biyolojik olarak parçalanabilir, su bazlıdır, yanıcı ve uçucu değildir. Motor bloklarında ve diğer aksamlar üzerinde bulunan motor yağının çeşitli kir ve kalıntılarının temizlenmesinde kullanılır. Yüzeye derinlemesine nüfuz ederek yağ, kir ve gres kalıntılarını temizler.Kirliliğin durumuna göre 1/1 birimden 1/3 birime kadar su ile seyreltilip kullanılır.


Uygulama:
Uygun sprey tabancası ile püskürtme yöntemi ile ya da silme, fırçalama, yöntemlerinden birisi ile uygulanır.Uygulamadan bir kaç dakika sonra basınçlı su ile durulanır. Sıcak su ile yapılan uygulamalarda daha iyi sonuç elde edilir.


5-Detay temizlik solüsyonuWEMAX Detay temizlik ürünü özel formülü ile otomobillerin genel temizliğini derinlemesine yapmanızı sağlarken hijyenik yapısı ile de aracınıza sağlık katar. Solvent içermez su bazlı hoş kokuludur. Tüm yüzeylerle uyumludur.


Uygulama:


Kirliliğin durumuna göre 1/1 birimden 1/8 birime kadar su ile seyreltilip kullanılır. Otomobilin, koltukları,
halıları, paspasları ve bagajı vakumla temizledikten sonra ön torpido, enstrüman panosu, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri gibi alanlar detay temizlik ürünüyle silinir.


6-Hızlı cilaWEMAX Hızlı Cila, otomobillere hızlı bir parlaklık kazandıran natürel ve silikon yağlar içeren kompleks yapıda bir üründür. Araç üzerinde koruyucu parlak bir tabaka oluşturur. Bu tabaka dış etkenlerden kaynaklanan kimyasal atıkların (kuş pislikleri, reçine, petrol atıkları v.b.) araç boyasına ulaşmasını engelleyen bir bariyer vazifesi görür.


Uygulama:
1 birim WEMAX hızlı cila 2 birim kadar seyreltilerek kullanılabilir. Ön temizliği yapılmış otomobile, sprey şişesi ile uygun mesafeden pulvarize edilerek uygulanır. Mikrofiber bezle silinerek parlatılır.


 


7-Oto parfümü


WEMAX oto parfümü aracınıza hoş bir koku verir. Kullanıldığı alanlarda kalıcı ve ferahlatıcı bir ortam oluşturur.Kötü kokuları ve sigara dumanı kalıntılarını deoderize ederek ortamdan uzaklaştırır. Anti alerjik yapısı ve geniş beğeni sağlayan kokusu ile yapılan temizliğin fark edilmesini sağlar.


8-Oto bakım sütü


WEMAX torpido sütü ile;torpido,tampon,kapı ve tavan panelleri,vinil ve plastiklerin temizlenip yenilenmesi için geliştirilmiş olup,Antistatik özel formül ile tozlanmayı geciktirir ve parlatır. Aracınıza eşsiz bir kokpit görüntü verir ve dış yüzeyinde bulunan plastik,vinil aksamların renklerini mükemmelleştirerek parlak bir görünüme kavuşturur.Torpidonuzun zararlı güneş ışınlarından etkilenip çatlamasını ve formunu katbetmesini engeller.Aracınızın ve vinil yüzeylerini temizlemenin, parlatmanın ve korumanın mükemmel yoludur.


Uygulama: 


WEMAX Torpido Parlatıcı Spreyi "15 cm" uzaklıktan uygulanacak bölgeye sıktıktan sonra mikrofiber bez ile yada oto sünderi ile alana yayınız.İdeal görüntü için uygulamayı haftada 1 kez tekrarlayınız. 
Uyarı: 
· Göze temasından kaçınız. 
· Göze temasında bol su ile 15 dk yıkayınınız.
· Yutulması halinde kusturmayınız.Derhal doktora başvurup tıbbi yardım alınız. 
· Çocuklardan uzak tutunuz.


WEMAX Hedef Kitlesi


WEMAX oto bakım ve yıkama sektöründe ihtiyaç duyulan ürünleri yüksek kalitede tek bir çatı altında toplamaktadır. Oto yıkama ve Oto bakım hizmetleri yurt ve dünya genelinde,araçların sürekli artışıyla doğru orantıda hedef yükselten bir kitleye sahiptir.Biz kullanıcılar olarak çok iyi biliyoruz ki,araçlarımız sürekli kirlenir ve temizlik ihtiyacı oluşur.Oto yıkama istasyonları bu ihtiyaçların giderilmesi için birden fazla oto bakım ürününe ihtiyaç duymaktadır.WEMAX ailesi, sektörün yoğun çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek yüksek kalite standartları ile tüm ihtiyaçların güvenilir  bir şekilde giderilmesini karışılamaktadır.Oto yıkama istasyonları,benzin istasyonları, tır ve lojistik parkları,kamu araçlarının yıkandığı merkezler,oto tamir servisleri,oto galerileri ,belediyeler genel müşteri portföyümüzü oluşturur ve bu anlamda hedef kitlelerine ulaşmak ve en iyi hizmeti vermek satış bayilerimizin asıl olan görevidir.WEMAX Bayisine Nasıl ve Ne Kadar Kazandırıyor ?


Oto yıkama istasyonu ve oto bakım kuaförleri tüm WEMAX ürünlerini kullanır. 


Sırayla gözden geçirelim;


- Aracın dışı Fırçasız cilalı oto yıkama şampuanı (KÖPÜK) ile yıkanır.


- Jant temizleme ürünü ile araç jantları temizlenir.


- Lastikler parlatılır.


- Aracın iç konumununun kirliğine bağlı olarak Detay temizliği yapılır.


- Gerekiyorsa motor temizliği ve yıkaması yapılır.


- Torpido ve plastik aksamlar parlatılır.


- Kesinlikle oto parfümü kullanılır.


 


Yukarıda belirtilen temizlik aşamalarının,her birinde ayrı ayrı ürünler kullanılır.


 


En çok kullanılan ürünümüz olan; Fırçasız Cilalı Oto Yıkama Köpüğü üzerinden satış aritmetiği yapacak olursak,


- Bir yıkama istasyonunun ortalama aylık 4 bidon köpük tükettiğini düşünelim (10 bidondan fazla  tüketen işletmelerde bulunmaktadır)


- Minumum 20 TL kar payı ile 50 adet müşteri ile çalıştığımızı varsayalım.


- Köpük miktarı (4) bidon x minimum kar payı (20) TL x müşteri sayısı (50)  Adet = KAZANÇ (4.000)TL formülü ile yola çıkarsak.


- Bir ayda sadece tek bir üründen (KÖPÜK) 4.000.-TL para kazanmak kesinlikle mümkün ve diğer ürünleri de bu matematiğe ekleyecek olursak, iyi bir bayinin aylık gelirinin 10.000.-TL yi bulması hayalci bi yaklaşım olamaz.


Rakamlar ulaşılabilir olmanın yanında çok rahat geçilebilecek oranda hesaplanmış olup mevcut bayilerimizin fiili rakamlarından yararlanılmıştır.

! Not: Kazanç tablosu firmanın ön görüleridir iskuruyorum.com'un araştırması değildir.

WEMAX Bayi Desteği


- Ürünlerimizin özellikleri ve içerikleri hakkında gerekli bilgilerin sizlere aktarılmasını sağlıyoruz.


- Çalışılacak müşterilerin ve satış ağının oluşturulmasında yardımcı oluyoruz.


- Bayilik başlangıcında numune desteğinde bulunup sizleri piyasaya hazır hale getiriyoruz.


- Ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaştırıp müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.


- WEMAX merkezden yapılıcak tüm satışlar,hangi bayinin bölgesindeyse o satış direkt olarak bayiye yönlendirilecektir.


- Şunu unutmayalım ki sizler kazanamazsanız bizde kazanamayız,bu yüzden WEMAX olarak bayilerimizin yüksek karlarda,ürün satışı yapabilmesine yardımcı olabilmek birinci ve en önemli önceliğimizdir.


- Sizleri WEMAX ailesinin birer parçası olarak görmek ve uzun vadeli ticari yolda birliklte yürümeyi hedeflemekteyiz.


- Sizleri maceraya sürükleyecek hayali KAR oranları vaat etmiyoruz...


- Ulaşılabilir hedefler, gerçekçi kar oranları ve piyasa fiyatları ile rekabet gücü sağlıyoruz.

 WEMAX Ne İstiyor ?


WEMAX ürünlerinin satışını ülke genelinde yaymak için basamak yöntemi uygular.. Tüm bir satış alanı olarak ülke genelini görür. Bu alanın her noktasına ulaşmak ve hizmet götürmek için satış bayilerini kullanır. Bayi olmak için çok büyük sermayeler bağlamanızı istemez. Sizden sadece belirlediğiniz bölgeye hakim olacak çalışma azmi bekler.. Bu bölge bir bayiinin lojistik olarak hizmet ve satış yapabileceği genişlikte olmalıdır. Birinci basamak dar bir bölgeden başlar ikinci basamakta bu bölge ikiye katlanır ve satış bölgenizin yapısı ile orantılı olarak basamaklar yükselir. Bu ilk basmakta sizden istenen ve beklenen bayilik şartlarına değinecek olursak,


1-)En az 50 adet satış noktası olan bölge belirlemiş olmalısınız. .( oto yıkama istasyonları, petrol istasyonları, tır garajları vb..) Örnek verecek olursak tüm İstanbul için değil Ümraniye ilçesi için bayilik talep ederseniz daha ulaşılabilir bir bölgeye sahip olursunuz


2- )Ürün tanıtımı ve satışı için gerekli araç sahibi olmalısınız. Bu araç en az 10 adet 25 kg ürün alacak büyüklükte hafif ticari bir araç olmalı .


3-) 3 yada 4 taşıma paleti büyüklüğünde yaklaşık 10-20 m2’lik bir depolama ve sevkiyat alanınızın olması gerekecektir.
4- Minimum ilk alımınızı sağlayacak 10.000 TL sermayenizin olması gerekir.
WEMAX Bayi Başlangıç Süreci...


1- Mail ile talep yollayınız.


2- Telefon ile ön bilgi alabilirsiniz.


3- Ön görüşme ile sorularınızı yanıtlayalım bayilik ve girişimcilik fikrinizi olgunlaştıralım.


4-Mutabakat ve eğitim süreci sonunda, karşılıklı son bir genel bir değerlendirme yapalım detaylarımızı ve çizgilerimizi netleştirelim.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Oto bakım ürünleri
 • Kuruluş Yılı : 1993
 • Merkez Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 24
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 23
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 3
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 100
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Ofis,büro.depo,home ofis vs.
 • Girişimcide Aranan Özellikler : Prezantabl,Diksiyonu düzgün,Tanıtım ve Satış yapabilecek gerekli otomobile sahip,B sınıfı ehliyetli Bay yada Bayan.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : 1-) Mail ile talep yollayınız.
  2-) Telefon ile ön bilgi alınız.
  3-) Ön görüşme ile karşılıklı sorular yanıtlanır.
  4-) Mutabakat ve Eğitim süreci sonunda.
  5-) Satış Bayiliği Sözleşmesi yapılır.

Yatırım Bilgileri

 • Bayilik / Franchise Şartları: 1-) En az 50 adet satış noktası olan bölge belirlemiş olmak.(Oto Yıkama istasyonları,Akaryakıt istasyonları,Tır garajları vs.)
  2-) Ürün tanıtımı ve satışını yapabilmek için gerekli araç sahibi olmak.(Doblo,Kango,Connect yada ürünleri daha rahat taşıyabilecek herhangi bir sevkiyat aracı.)
  3-) Minimum stok.
 • Hedef Bölgeler : Oto Yıkama istasyonları,Akaryakıt istasyonları,Tır garajları gibi 50 Adet müşteri noktası içeren bölgeler.
 • İsim Hakkı Bedeli : 0 - TL
 • Minimum Şube Açılış Maliyeti : 10000 - TL
 • Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 10000 - TL
 • Minimum Nakit İhtiyacı : 10000 - TL
 • Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 10000 - TL
 • Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 Hafta

Kazanç Tablosu

 • Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 - 1 Ay
 • Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması
 • Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Üstün WEMAX ürünleri Teknolojide dünya devi Alman Kimya sanayiinin en yeni formülleri ile Türkiyede üretilmektedir.
  Alman teknolojisini ürünlerinde kullanan üstün WEMAX Ürünleri aracınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Yüksek kalite ve çevreye duyarlı üretimiyle aynı zamanda oto yıkama ve kuaförllük hizmeti veren iş ortaklarına da güvenle kullanabilecekleri geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
  Türkiye pazarının sektördeki gelişimini fark eden Üstün WEMAX ürünleri; yüksek performans ve uygun fiyat stratejisiyle pazardaki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır.

İletişim Bilgileri

 • İlgili Kişi : Serkan ULUHAN
 • Adres : Mutfakçılar San. Sit. M1 Blok No:13 Başakşehir/İstanbul
 • Telefon : 0212 855 30 76 - 0532 425 28 15
 • Web :www.wemax.com.tr

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İl / İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.

Başvuru İstatistikleri
 • Dün0
 • Son 7 Gün0
 • Son 15 Gün3
 • Son 30 Gün10
 • Toplam Başvuru478