mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Bayim Olurmusun Fuarı 11-14 Ekim Tarihleri Arasında

Tarih: 23 Temmuz 2018, 14:55 | Okunma :1169
Bayim Olurmusun Fuarı 11-14 Ekim tarihleri arasında CNR Fuar merkezinde gerçekleşecekt.

Basın Bültenidir.

Markanızın büyümesini hedefliyorsanız

11-14 Ekim tarihleri arasında ‘Bayim Olur musun?’ fuarına katılın

Her yıl çok sayıda markayı bir araya getirerek yapılacak karlı anlaşmalara öncü olan ‘Bayim Olur musun Fuarı’ markaların büyüme yolculuklarında önemli bir basamak olmaya devam ediyor. Türkiye’deki farklı sektörlerin öncü markalarını fuar aracılığıyla bir araya getiren organizasyon, bayilik ve franchise vermek isteyen firmaları yatırımcılar ve diğer firmalarla buluşturmasıyla ülkedeki en işlevsel fuarlardan biri oluyor. 11-14 Ekim tarihleri arasında kapılarını açacak fuar, Türk ekonomisine katkı sağlamak için gün sayıyor.

Katılımcı markaları bir araya getirerek yatırımcısına fırsat kapılarını aralayıp, markaların tanışmasını sağlayan Avrupa ve Ortadoğu’nun bir numaralı buluşma platformu ‘Bayim Olur Musun Franchising Fuarı’ Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ile CNR Fuar merkezinde bu yıl 16. kez kapılarını açmak için gün sayıyor.

KOSGEB desteğiyle KOBİ’lerin iş kapısını aralayan fuar, kurulmasına öncülük ettiği yeni işbirlikleriyle yüksek oranda istihdam oluşturuyor. Bu durum da yeni iş kolları oluşturarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunuyor, işsizlik sorununa bir çözüm öneriyor. Yerli ekonomi açısından önemli fuar yabancı yatırımcılar tarafından da büyük ilgi görüyor.

Tedarikçiler 2. kez markalarla yüz yüze olacak

300’den fazla markanın yer aldığı fuar, ikinci kez ‘Tedarikçi Özel Bölümü’ ayrıcalığıyla franchise veren markaları ürün ve hizmet tedarik eden markalarla yüz yüze getirmeye hazırlanıyor. Bu ayrıcalık sayesinde tedarikçiler birer ziyaretçi olmanın ötesinde katılımcı rolüyle franchise veren firmalarla aynı çatı altında buluşuyor. 4 gün boyunca tedarikçi ve markaların birbirini tanıma olanağına sahip olması yapılacak karlı işbirliklerinin habercisi oluyor.

30 bin yatırımcı bu fuarı bekliyor

Gayrimenkulden gıdaya, hazır giyimden aksesuara, kozmetikten takıya, hizmetten eğitime birbirinden farklı sektörlerin bir arada yer aldığı fuar, markalaşma sürecinde yolun başındaki yatırımcılar için büyük önem arz ediyor. Zincirleşen büyük markalar sektördeki yerini sağlamlaştırırken, sektörde yeni yeni var olmaya başlayan markalar da bu fuar aracılığıyla büyük markalarla tanışarak kendilerine yol haritası çiziyor.

 

 

Detaylı Bilgi İçin; Sevilay Kırcan /0212 346 26 26/ skircan@medyafors.com

 

1 yorum yazılmış.
  • yorum resim

    güzel bir organizasyon iyi bir firsat.

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Otomat sektörüne getirdiği yenilikçi çözümlerle dikkat çeken firma yatırımcılara bayilik s

Mehmet Yanık'ın franchising konusundaki yazı dizisinin ilk bölümü

Vira Akademi İlk Yardım Eğitim Merkezi Bayilik şartları ,iletişim bilgileri hakkında bilgi

Tepecik Tekstil İmea Home Collection bayilik veriyor.

Bayim Olur musun 2014 fuarı

  • helal çiğköfte bayilik
  • bujiteri bayiliği
  • moda toptan bujiteri bayilik
  • samsat çiğköfte bayilik
klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status