mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Beys Su Bayilik Veriyor

Tarih: 28 Haziran 2013, 10:53 | Okunma :7273
Su bayiliği almak isteyen girişimcilere Beys Su bayilik veriyor

Dünyamızda ve ülkemizde hızla gelişen sanayileşme, kırsaldan kente yaşanan büyük göç hareketleri hızlı ve plansız kentleşmelere neden olmakta, altyapı tesisleri yetersiz kalmaktadır.

Bunların doğal sonucu olarak çeşitli çevre sorunları yaşanmakta, içme ve kullanma amacıyla tüketilen su kaynakları hızla azalmakta veya kirlenmektedir.

Özellikle büyük kentlerde kalabalık insan topluluklarına sağlıklı içme suyu temin etmede görevli olan kamu idareleri yaşanılan çevre ve altyapı sorunları nedeniyle bu işlevi yeterince yerine getirememektedirler. Bu durum, sağlıklı ve kaliteli içme suyu olan DOĞAL KAYNAK SULARI’na önemli bir talebinin artmasına sebep olmaktadır.

REZONANS A.Ş nin iştiraki olan BEYS SU suları Müessesesi uzun bir kaynak araştırma ve inceleme sürecinden sonra Pendik ilçesine bağlı Göçbeyli köyünde son derece üstün vasıflı su kaynağını işletmek üzere 2009 yılı başlarında yatırımlara başlamış ve 2010 yılının Ağustos ayında faaliyete geçmiştir.

BEYS SU Doğal Kaynak Suyu Fabrikası, Sağıroğlu Su Paz. İnş.Seracılık Tur.Tic. San Ltd. Şti, Göçbeyli Köyü   Pendik / İstanbul adresinde kuruludur. Su tesislerinde kendi gücü ile yeryüzüne çıkmakta ve tam otomatik makineler’de el değmeden dolum yapılmış olan suyuna BEYS SU ismi verilerek tüketime sunulmuştur.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI’ ından işletme ruhsatını 2010 yılında almış ve İstanbul Valiliğinin 12/04/2010 Tarih ve KS.33.34 Ruhsat Numarası ile üretilmektedir.

Bu yıllarda 19 lt. P.C. Damacana ve 300 cc bardak su üretimi ile faaliyete başlamıştır. Şu anda su sektöründe faaliyetleri devam etmektedir.

BEYS SU DOĞAL KAYNAK SUYU’nun 2010 Yılından  günümüze kadar, su pazarının önemli firmaları arasına girmesini sağlamışlardır.

BEYS SU , artık İstanbul ve ilçeleri,Kocaeli ve ilçeleri ve çevresi olmak üzere  saygın kurum, kuruluş ve hanelere ulaşmaktadır.

Ürün portföyünü 19 lt. P.C Damacana (aile boyu) ve dönüşümsüz 300cc, Pet bardak su olarak çoğaltmıştır. BEYS SU olarak, milyonlarca kişiden oluşan BEYS SU ailesinin ehemmiyetinin bilincinde olduğumuzu ve teknolojik altyapımızı hazırladığımızı tüm BEYS SU AİLESİNE (değerli müşterilerimize) bildirmek isteriz...

Beys-Su Bayilik Başvurusu

 

 Tel 444 0 745 & 0 542 437 87 02 & 0 542 437 87 26
 Fax

+90 212 465 70 88                               

 Mail info@beys-su.com
Adres

Dünya Ticaret Merkezi B1 Blok Kat : 4 No: 198 Yeşilköy / İstanbul

 
 
alt64a alt65a


En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Parlak Boya Bayilik: inşaat grubu su bazlı solvent bazlı boyalar ve sanayi grubu boya üret

Spigen Türkiye cep telefonu aksesuar sektöründe bayilik veriyor. Tanınmış markanın bayisi

Son dönemin popüler girişimlerinden biri olan Adana su böreği dükkanı açmak için Ekiz Böre

Adana baklava böreği dükkanı açmak üzerine hazırladığımız yazımızı okuyucularımızın dikkat

Metcom güvenlik sistemleri; plaka tanıma sisteminden başlayarak bir çok güvenlik sistemi h

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status