mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Bolulu Hasan Usta Bayilik Franchise Veriyor

Tarih: 27 Nisan 2017, 10:45 | Okunma :3870
Birbirinden lezzetli süt tatlıları ile 7’den 70’e herkesin gönlünde taht kuran Bolulu Hasan Usta, Türkiye’nin dört bir yanında açtığı yeni şubeleri ile büyümeye devam ediyor. Bolulu Hasan Usta’nın Erzincan, Bolu, Van ve İzmir’deki yeni şubeleri tatlı severleri bekliyor.

 

Doğal malzemeleri ve eşsiz lezzeti ile 35 yılı aşkın süredir tatlı severlerin bir numaralı tercihi olan Bolulu Hasan Usta, her geçen gün zincirine yeni bir mağaza ekleyerek büyüyor. Bolulu Hasan Usta, Erzin Canpark AVM’de yeni açtığı mağazası ile Erzincanlı tatlı severleri ağırlarken çok yakında da 14 Burda AVM’deki şubesiyle Bolululara, Van AVM’deki şubesiyle Vanlılara, Kordon ve Bostanlı’daki şubeleriyle de İzmirlilere hizmet vermeye devam edecek.

 

Türkiye’nin sütlü tatlı devi Bolulu Hasan Usta’nın 7’den 70’e herkesin rahatlıkla tercih edebileceği tatlı kafe konseptiyle açılan yeni mağazalarında sütlü tatlılar, şerbetli tatlılar, lokumlar, el yapımı çikolatalar, dondurmalar, sıcak - soğuk içecek çeşitleri, börek çeşitleri ve kahvaltı seçenekleri en doğal malzemelerle sunuluyor.

 

Tatlının Ustasından Franchise Fırsatı

Açıldığı günden bu yana lezzetinden ve doğallığından ödün vermeyen Bolulu Hasan Usta, bugün Türkiye genelinde 23 ilde toplam 124 şube ile hizmet veriyor. Yurt dışında ise KKTC, Abu Dhabi, Dubai, Bahreyn ve yakında açılışı yapılacak olan Katar olmak üzere 5 şubeyle yer alıyor.

 

Tatlı kafe konseptiyle hem ürün yelpazesini hem de mağaza ağını genişleten Bolulu Hasan Usta, franchise fırsatı da sunuyor. Franchise konusunda bilgi almak isteyenler ,Bolulu Hasan Usta açmak istiyorum diyenler,Bolulu Hasan Usta franchising bedelini öğrenmek isteyenler 0232 328 02 75 numaralı telefondan Bolulu Hasan Usta’ya ulaşabiliyor.

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Onay Kodu Lütfen Aşağıdaki Alana Yazınız
Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Hayatımızın 2018 ve Sonrası Ne kadar göz bebeği varsa gele üst üste, Yine ayrı manza

İnovatif çelik alçıpan dübeli için bayiler aranıyor.

Destek Patent, Konya’nın 10 yıllık markalaşma analizini yaptı

Avrupa’nın en yaygın lastik dağıtım ağı olan Euromaster, “Başarı Yol Değil, Yolculuktur” t

EPU JENERATÖR bayilik veriyor

klima bayilik
klima bayilik
wafflehouse bayiliği poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status