mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Çeşta Mantı Franchise Bayilik Veriyor

Tarih: 27 Haziran 2013, 12:00 | Okunma :6826
Çeşta Mantı, mantı bayiliği almak isteyen girişimcilere Çeşta Mantı bayilik veriyor.

20 Mayıs 1989 Cumartesi günü yaklaşık bir aylık bir hazırlığın sonucunda Göztepe Ömer paşa sokak, 73 numarada ( Erenköy Kız Lisesi sokağında ) , Boşnak dilinde hoş-temizlik, İtalyan dilinde sepet anlamına gelen birçok yakınımızın kulağa hoş geldiğini belirttiği “ÇESTA MANTI” unvanını verdiğimiz işletmemize merhaba dedik. Kayserili olmamız nedeniyle evimizde misafir olan tanıdıklarımız, arkadaşlarımız bizden hep mantı istediler ve her birlikteliğimizde, bulunduğumuz bölgede böylesi bir tadın herkes tarafından bilinmesi yolunda teşvik ettiler.

Çesta ailesi olarak biz de, amatör ruhumuz ile mantı serüvenimize 1989 yılında başlamış olduk. Şeffaf üretim – güvenli gıda ilkesini benimseyerek kısa zamanda bir çok işletmeyi kalitede geride bırakıp, 18 Mayıs 1991’de pastane, krep dükkânı olarak devredilen Kadıköy - Cemil Topuzlu Caddesi üzerinde ikinci şubemiz ile büyüyerek yolumuza devam ettik.
Geçen zamanda müşterilerimizin masalarımızın altına yazıp bıraktığı notlar ve geri bildirimler ile daha iyiyi yapmaya her zaman özen gösterdik ve misafirlerimizin bizleri şekillendirmesi ile bir mantıdan fazlasını yapmaya çalıştık hep. O sözlerden akılda kalan, bugün de önemli olan notlardan bazıları servis kağıdımızı süsleyen Çesta şiiri ve sloganları ya da deyişleri oldu (ör. “ insanlar aldanır, mide asla, harikasın Çesta”, “hep böyle kal Çesta” ya da “Çesta sana hastayım, hesap geldi yastayım” vb.).

Bu güzel düşünceler, yorumlar ve iltifatlar ile daha kurumsal bir işletme olup olgunlaşırken, kalitemizi düşürmeden, damak zevkimizi köreltmeden sizlere hizmet etmek istedik. Butik işletme anlayışını benimseyerek küçülme kararı aldık ve 2005 yılında İstanbul - Bağdat Caddesi’ndeki 90 kişi kapasiteli 3. mekanımıza taşındık.

Bağdat Caddesi’nin hızla değişen çehresinde, zamana yenik düşmeden sizlere hizmet etmenin, Çesta’ nın özel tadını farklı kuşaklara tattırabilmenin gururu içerisindeyiz.

Çesta’da bu tadı tadan; Kemal Sunal, Bülent Ecevit, Bedri Baykam, Kemal Unakıtan, Şener Şen, Tolga Savacı, Muazzez Abacı, Metin Tekin, Şevval Sam, Barış Manço ve daha adını sayamadığımız pek çok misafirimiz, tarihimize ışık tuttu ve bizi onurlandırdılar.

Gücümüz; sizlere yemek kültür ve geleneklerimizi yaşatmaktan ve dünya tadlarını ev yemeği tadında sizlere ulaştırma azmimizden geldi hep.

Amacımız; annelerimizin damağımızda bıraktığı kalıcı izi, samimiyetimiz ve iyi niyetimizle sizlere sunabilmek, kaliteli, tamamen doğal ve sağlıklı ürünleri sizlere daimi olarak tattırabilmek oldu.

Umarız bunu her geçen gün yılmadan gerçekleştiririz ve umarız siz de bundan keyif alırsınız.

Çeşta Mantı Bayilik Franchise Başvuru Formu

Telefon: 0216 360 04 44

alt106a

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Dondurulmuş mantı ve çiğ börek üzerine ürün satış bayiliği.

Yazarımız Mehmet Yanık'ın marka odaklı yazısını değerli okuyucularımızın dikkatine sunuyor

Kırmızı Kaliforniya solucanları ile organik solucan gübresi üretimi aşamaları

Mobilya mağazası açmak istiyorum diyen girişimciler için hazırladığımız haber. Mobilyacı a

Dünyayı doyuran lezzet: Mr. Kumpir, 19. şubesini kumpiri ile özdeşleşen Ortaköy’e açtı. Mr

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status