mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Damacana Su Dükkanı Açmak

Tarih: 07 Kasım 2017, 11:55 | Okunma :13386
Damacana su bayiliği alarak sucu dükkanı açmak üzerine iş fikri değerlendirmesi

Temel ihtiyacımız olan su önceden evimiz yada iş yerimizde musluklardan içilirken, önce büyük şehirlerde olmak üzere içilemez hale geldi bu var olan damacana su pazarında bir dönüm noktası oldu eskiden mahalleye gelen kamyonlarla satılan damacana sular neredeyse her mahalleye açılan su bayileri aracılığı ile dağıtılmaya başlandı.

Damacana Su Dükkanı Açmanın Gereksinimleri

Öncelikle damacana suları direkt güneş görmeyen bir yerde muhafaza etmelsiniz ,iş yerinizden satış olmayacağını düşünürsek bulacağınız dükkanın büyük bölümü depo olarak kullanabilirsiniz.

Düz ayak bir dükkan olması size kolaylık sağlayacaktır

Damacana su dükkanı işletmek için minimum 2 elemana ihtiyaç var biri telefonlara bakacak diğeri siparişleri dağıtacak, sipariş sayınıza elaman satyınızı arttırmanız gerekebilir.

Servis için mutalaka bir araca ihtiyacınız var piyasada kullanılan araçlar motorsiklet ve panelvanlar

Servis takibi için özel yazılım: Bir bilgisayar yada laptopa satın alacağınız su servis takip yazılımı kurarak müşterilerinizi takip etmek onlara özel kod vermek sizi her seferinde adres almaktan vakit kaybından kurtarır, ayrıca sipariş verilerini aylık satışlarınızı raporlayabilirsiniz.

Damacana Su Dükkanı Açmak İçin Bayilik Seçimi

Damacana su sektörü büyük aktörlerin olduğu rekabet yoğun bir sektör ayrıca su artıma cihazları satan firmalar da sizin müşteri pörtföyünüzü hedefliyor.

Bayilik seçiminde öncelikle kendi çocuğunza içireceğiniz bir su markasını seçmeye özen gösterin. Bilginin insanlara hızla ulaştığı bir sektördeyiz internet üzerinde bir çok video blog sahibinin sular üzerinde yaptığı testler, su analiz raporları, alkali suyun yararları vb. konularda çok geniş kapsamlı bir araştırma yapın, daha bayiliği açmadan su konusunda geniş bir bilgiye sahip olmayı hedefleyin. Daha sonra web sitemizdeki damacana su bayiliği veren firmalar listesini inceleyin, aklınızda listemizde olmayan bir marka varsa onuda görüşme listesine ekleyin su verileri ve yatırım maliyeti size uyan firmalar ile birebir görüşün. Sadece telefonla bayilik görüşme ile karar vermeyin telefonda her şey güllük gülistanlık iken firma merkezine gittiğinizde hoşunuza gitmeyen detaylar ortaya çıkabilir. Mutlaka bayilik almak istediğiniz firmanın bir bayisi ile görüşme yaptın farklı bir bölgede bayilik almak istediğinizi firma ile ilgili memnuniyet durumunu öğrenmek istediğinizi belirtin.

Damacana su dükkanı açmak hakkında fikirlere sahipseniz aşağıdaki yorum bölümünden okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

@iskuruyorum.com 2017 Özel Haber

Bayilik Bölümü Sonuçları
En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın.. Sizin de web portalımızda yayınlanmasını istediğiniz iş fikriniz varsa iletişim bölümündeki formu kullanarak bize yollayabilirsiniz.

Bu iş fikri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Oyla ! Bu iş Fikri Tutar Mı ?Oyunuz yorumuzla birlikte kaydedilcektir lütfen yorum eklemeyi unutmayınız


Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.

Parlak Boya Bayilik: inşaat grubu su bazlı solvent bazlı boyalar ve sanayi grubu boya üret

Spigen Türkiye cep telefonu aksesuar sektöründe bayilik veriyor. Tanınmış markanın bayisi

Son dönemin popüler girişimlerinden biri olan Adana su böreği dükkanı açmak için Ekiz Böre

Adana baklava böreği dükkanı açmak üzerine hazırladığımız yazımızı okuyucularımızın dikkat

Metcom güvenlik sistemleri; plaka tanıma sisteminden başlayarak bir çok güvenlik sistemi h

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status