mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Döner Stop Bayilik

Tarih: 01 Ekim 2015, 11:34 | Okunma :9980
Döner Stop yakında kafanı çevirdiğin her yerde olacak

Döneri farklı soslarla birleştiren ve hem enerjisi, hem de kalitesi ile misafirlerini kendine bağlayan Döner Stop, “Yakında kafanı çevirdiğin her yerde olacağız” diyerek yola çıkmıştı. Bugüne dek kendi açtığı 7 lezzet durağından sonra Döner Stop artık franchise de vermeye başlıyor. Tutucu damaklara yeni alışkanlıklar aşılayan Döner Stop, lezzetlerini Türkiye’nin dört bir yanına taşıyacak ve 2016 sonunda toplam 40 restorana ulaşacak.

Döner Stop Francise

Döner lezzetini geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, döner severin aradığı lezzeti en yeni haliyle sunuyor. Tutucu damaklara meydan okuyan sosları, insana enerji aşılayan canlılığıyla Döner Stop, daha ilk tanışmada “Daha önce neredeydin” dedirtiyor. Döner Stop, İstanbul ve Çanakkale’deki toplam 7 restoranı ile şimdiden kendine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edindi. “Yakında kafanı çevirdiğin her yerde olacağız” diyen Döner Stop, şimdi bu leziz dünyayla daha çok kişiyi tanıştırmak için, yoğun istek üzerine franchise vermeye başlıyor. Döner Stop, çok özenli ve seçici davranarak el sıkışacağı franchisee’leri ile lezzetlerini Türkiye’nin dört bir yanına taşıyacak ve 2016 sonunda toplam 40 restorana ulaşacak.

 

Bu dönerler çok farklı…

Döner Stop’ta, sen de aradığın döner lezzetini bulacaksın. Bunun sırrı, taze taze pişen doğal etin kendisinde. Döner Stop’un geleneksel damakları bile kendine hayran bırakan farklı lezzetleri içerisinde Stop Klasik, Açık Klasik, Cheese Klasik, Cheddar Mantarlı, Cafe de Paris ve Jalapeno Biberli et döner seçenekleri bulunuyor. Restoranda taze olarak pişirilen dönerler zeytinyağlı ciabatta ekmeğiyle ya da dürüm olarak servis ediliyor. Döner Stop’ta etler, hiçbir katkı maddesi içermeden, en sağlıklı şekilde hazırlanıyor. Et dönerin yanı sıra Döner Stop’un menüsünde, yine özel soslarla lezzeti doruğa taşınan tavuk döner ve köfte de bulunuyor.

 

Hijyen, kaliteli servis ve yenilenen menüsü ile çok farklı


Enerjisi, farklı tarzı ve her şeyden önemlisi farklı sosları ile zenginleştirdiği leziz döneri, Döner Stop’u karşı konulmaz kılıyor. Döner Stop, sürekli yenilediği menüsü, gençlik ve deneyimi birleştiren keyifli çalışanları ve hijyen konusundaki titizliği ile misafirlerini kendine bağlıyor. Döner Stop iddia ediyor: “Bu döneri yersin, döner yine gelirsin!”.

 

Döner Stop Bayilik Franchise Koşulları


Franchise giriş bedeli 40 bin dolar, ortalama işletme sermayesi ise 150 bin dolar olarak belirlendi. Yüzde 2’lik reklam katılım payı ve yüzde 5’lik sürekli franchise ödemesi de yatırım şartları içerisinde bulunuyor. Döner Stop franchisee’lerine eğitim, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması, ortak reklam, mal temini ve pazarlama alanlarında da çeşitli destekler veriyor.

 

Sen de bu maceranın parçası olmak istersen, Döner Stop’la hemen iletişime geçebilirsin:

 

www.donerstop.com.tr

franchise@donerstop.com.tr

Telefon: 0216 413 07 37

alt11a

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Onay Kodu Lütfen Aşağıdaki Alana YazınızEn iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Mehmet Yanık'ın yeni makalesini okurlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Bir çok insanın kendi imkanları ile döner restaurant yada büfe işine girmek istiyor fakat

Çiğ köfteci açmak isteyen girişimcilerin merak ettikleri konuları Hacıalioğlu Çiğköfte den

Bereket Döner üstün kalitesinden asla ödün vermeden hızla büyümeye devam ederken, yatırımc

DÖNERAMA özel reçetelerle hazırlanan soslarıyla döner lezzetini buluşturuyor firma franchi

klima bayilik
klima bayilik
wafflehouse bayiliği poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status