mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Dry Corner Organik Kuru Temizleme Bayilik

Tarih: 16 Aralık 2014, 16:50 | Okunma :5608
Dry Corner organik kuru temizleme konseptinde bayilikler vererek şubeleşmek istiyor.

Dry Corner Bayilik 


Dry Corner Bayilik Hakkında:

2009 yılında kurulan Dry Corner, İstanbul’da 9 , Adana’da 1 olmak üzere toplam 10 şubesi ile organik kuru temizleme konseptinde sektörde yaptığı teknolojik yatırımlar ile öncülük yapan bir firmadır. Aynı zamanda bir çok mağazamızda terzi ve tadilat hizmeti veren bir firmayız.

Misyon

İlk mağazamızı açtığımızda amacımız en kaliteli, en sağlıklı, ve en iyi hizmeti sunmaktı. Kısa zaman içerisinde toplam 9 mağazamız ile bu amaca ulaştık. Bunu başarırken en büyük güvencemiz eğitimli ve uzman kadromuz ile kullanılan gelişmiş temizleme ve ütü parkurudur. Kullandığımız Green Dry teknolojisi ile insan sağlığına duyarlı organik kuru temizlemeyi hizmetinize sunmaktan büyük onur duyuyoruz.


Vizyon

Bundan sonraki hedeflerimiz ise dünyada kullanılan en son teknolojileri Türkiye’ye getirerek, mevcut sistemimiz ile beraber daha organik, daha ekolojik ve çevreci sistemlerini bünyemizde uygulayarak bu konuda sektörün lider firması haline gelmektedir. Bunun sonucunda hizmetlerimizden faydalanan kişilerin daha mutlu ve sağlıklı olmalarını sağlamaktır.

Dry Corner Organik Kuru Temizleme Bayilik Hizmetleri


BİREYSEL TEMİZLEME

Tüm kişisel kıyafetlerinizi organik kuru temizleme, sulu yıkama, ve ütü hizmetleri


TERZİ, TADİLAT ve ÜTÜLEME

İstanbul Anadolu yakasında 1 mağazamızda, Avrupa yakasında ise 6 mağazamızda tüm tadilat işlemleri yapılmaktadır. İkitelli fabrikamızda kullanılan en ileri teknoloji ürünü gömlek ütüleme robotu ile hatasız ütüleme hizmeti verilmektedir.

KURUMSAL TEMİZLEME

Tüm özel ve kamu şirket personellerinin kişisel kıyafetleri ile kurumlarda kullanılan diğer tekstil ürünleri

EV TEKSTİLİ

Her nevi perde, store perde, zebra perde, tül, koltuk kılıfı, halı, nevresim, çarşaf, battaniye, yorgan, yastık temizlikleri yapılmaktadır.

Dry Corner Organik Kuru Temizleme TeknolojisiGREEN EARHT

İtalyan UNION markasının ürettiği kuru temizleme makinamız sektöre yepyeni bir soluk getirmiştir. Amerika’da geliştirilen bu teknoloji sayesinde çevre ve insan sağlığına tamamiyle duyarlı olan ve öz maddesi kum olan silikon ile temizleme yapılmaktır. Bu teknoloji sayesinde ürünleriniz inanılmaz bir tuşeye sahip olacaktır. Farka siz bile inanamayacaksınız. Riskli görünen pek çok ürününüz bu teknoloji sayesinde sorunsuz bir şekilde temizlenecektir.


GREEN DRY

İtalyan UNION markası tarafından üretilen ve Japon girişimci Kohei Sawa tarafından geliştirilen Green Dry teknolojisi Türkiye’de organik kuru temizleme kavramının öncüsü olmuştur. Bu teknoloji ile temizleme sonrası insan sağlığına zararlı olabilecek kimyasal atıklar ürünlerin üzerinden tamamen uzaklaştırılması sağlanmaktadır. Japon bilim ve teknoloji bakanlığından ödül olmış olan bu teknolojinin Türkiye’de ilk ve tek kullanıcısı Dry Corner’dır. Green Dry ile klasik yöntemlerden farklı olarak yıkama esnasında kimyasalın ürünlere teması minimumdur. Bu teknoloji sayesinde sıkma ve kurutma aşamasında kimyasal ürünlerin üzerinden tamamen arındırılmaktadır. Bu teknolojisinin diğer önemli farklılık ise her yıkama sonrasında kullanılan kimyasalın distile edilerek saf haline getirilmesi, ve ürünlerden çıkan kirlerin birbirinden buluşması ve karışmasını minimum seviyede tutmasıdır. Temizleme işleminde püskürme yani shower sistemi kullanılıyor. Daha sonrasında ise kimyasallar çok kuvvetli vakumlarla çekiliyor. Kullanılan kimyasallar temizleme işlemi bittikten sonra her programda yeniden arındırma kaynatma adı verilen işlem yapılıyor. Bu kaynatma işlemi sırasında kirli kısım karbon içerisine hapsoluyor.Dry Corner Bayilik /FRANCHISING Almak için neler yapılmalıdır?Dry Corner kurulduğu günden bu yana attığı her adımda kurumsallığa önem vermesi ve doğru analizlerle gözlemlemesi franchsing sistemine geçişi hızlandırdı. Fransching almak için öncelikle aşağıda bulunan talep formu doldurulmalıdır. Buna göre lokasyon ve mağaza büyüklüğü fiyatlandırmada belirleyici olacaktır. Franchising anlaşması ile franchisee’ine verdiği destekler aşağıdaki gibidir;

 Doğru yer seçimi & fizibilite yapılması
 Eleman işe alma ve açılış öncesi eğitim sürecinin takibi
 Genel ve lokal pazarlama desteği
 Ekipmanların bakım ve tamiriDry Corner İletişim BilgileriAdres:Mall Of İstanbul    Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı AVM 7F-48 İkitelli / İstanbul
 : 0 212 801 01 04
 : 10:00 - 22:00

 

alt250a alt12a

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.


En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Burger@’ten kendi işini kurmak isteyenlere fırsat

Bayilik veren firmaların 2015 hedefleri ve ortalama bayilik maliyetleri.

DRYTÜRK Balıkesir/Bahçelievler şubesi hizmete girdi.

Bayilik veren firmalar 2014 yılı hedeflerini girişimcilerin bilgisine...

Terradry Halı Yıkama sektöründe yeni bir çağı başlattı !...

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status