mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Edirne Kırkpınar Lokantası Bayilik -Franchise

Tarih: 21 Haziran 2013, 16:12 | Okunma :5276
Edirne Kırkpınar Lokantası bayiliği alarak müşterilerinize zengin menüler sunabilirsiniz.

  Kırkpınar markası, yeme-içme sektöründe kendi oluşturduğu farklı markaları tek bir çatı altında toplayan Gruppo Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından geliştirilmiştir. 

         Türkiye’de yeme içme sektöründeki ihtiyaçları araştıran Gruppo, güvenilir bir kurumun çatısı altında, belirli standartların korunarak üretim yapıp, uygun fiyatla tüketiciye sunan bir Türk Mutfağı Lokantası zinciri olmadığını tespit etti. Bu bağlamda pazara en iyi ürünü ve hizmeti sunmak adına 2 yıl boyunca Anadolu’yu gezerek Türk Mutfağının ana unsurları olan en kaliteli et, en kaliteli köfte, en lezzetli yoğurt nerededir diye kapsamlı bir AR&GE çalışması yapıldı. Bu araştırmalar Gruppo’yu Edirne bölgesine yönlendirdi. 

         Böylece Kırkpınar yöresinden en lezzetli ve kaliteli Trakya eti temin edildi, Türk Mutfağının üstadı olan şef aşçılarla kadromuz oluşturuldu, menü diğer yöresel ürünlerle zenginleştirildi ve gelenekseli günümüz şartlarına uygun hale getirmek için de hijyen, lezzet ve sağlık standartlarını sağlayacak teknolojik altyapı sağlandı. 

         Böylece yaşam standartlarına önem veren müşteri profilinin, hem lezzet hem de sağlık anlamında beğenisini kazanan “Çağdaş Türk Esnaf Lokantası” markasıKIRKPINAR, Gruppo bünyesinde hayata geçti.

Kırkpınar Lokantasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. 

Franchise adaylarında aradığımız temel hususlar; 

• Kırkpınar markasına ve franchise sistemine inanç ve bağlılık, 
• Dürüst ve temiz bir ticari kariyer, 
• Yeterli yatırım ve işletme sermayesi. 

Franchise sistemimizin size sağladıkları: 

Know-How ve Eğitim 
Kırkpınar, sektörde tecrübeli ekibi ve açılışından itibaren yaptığı AR&GE çalışmalarıyla, teknolojik ve mesleki gerekli alt-yapıyı oluşturmuş durumdadır. Franchise sözleşmesi imzalanması ile birlikte franchisee’ye sistemin işleyişini ayrıntılarıyla anlatan “İşletme El Kitapçığı” verilir. Dükkan açılmadan önce, Franchise sahibi ve ekibi bu İşletme El Kitapçığı doğrultusunda, eğitim şubemizde ve merkez ofisimizde 1 ay süreli teorik ve pratik eğitim programına katılır. 
Yönetici eğitimleri düzenli periodlarla devam eder. Haftalık denetimlerde personelin eksiklikleri tespit edilirse ilgili personele tekrar eğitim verilir. 

Denetim ve Destek 
Profesyonel yönetici, şef aşçı ve gıda mühendislerinden oluşan denetim ekibimiz, haftalık rutin denetim programları ile tüm şubeleri gezerek, ürün kalitesi, sunum, hijyen konularında standart dışı uygulamalar varsa eksiklikleri tespit ederek gerekli düzeltmelerin yapılmasını sağlarlar. 
Bölge müdürlerimiz düzenli olarak şubeleri ziyaret ederek yöneticilere ürün sunumu, misafir ilişkileri, servis kalitesi, satış planlaması, karlılık konusunda operasyonel destek sağlarlar. 

Halkla İlişkiler ve Pazarlama 
Kırkpınar Lokantacılık A.Ş., profesyonel bir firmadan Halkla İlişkiler desteği alır. Şirket hazırladığı basın bültenleri ve yıllık pazarlama planları ile hem yeni açılan dükkanlara hem de var olan dükkanlara destek verir. 
Şirket bünyesindeki Marketing Departmanı şubelerin Pazarlama Stratejilerinin olusturulmasına ve uygulanmasına destek olur. Medya satınalmalarında bayilerin ana şirket imtiyazlarından faydalanmalarını sağlar. 

Hammadde ve Ürün Desteği 

Merkezi üretim sayesinde ürünlerde standardizasyon sağlanmış olur. Dükkanlarda detaylı bir üretim yapılmadığı için franchisee yüksek aşçı maliyetleri ile karşı karşıya kalmaz. Kırkpınar toplu alım yaptığı için uygun kalitedeki hammaddeyi en uygun fiyattan sağlar. Böylece franchisee’de direk alımlarında bu fiyat avantajlarından faydalanır. 

Markamızla ilgili bizim kadar heyecan duyuyorsanız, sizinle tanışmayı çok isteriz. Lütfen ilişikteki formu doldurunuz 


Edirne Kırkpınar Lokantası  Başvuru Formu için tıklayın.


alt52a

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Süs Künefe Katmer Bayilik: Tatlıcı açmak isteyen girişimcilere hitap eden firma bayilikler

Halk ekmek bayiliği nasıl alınır sorusunun cevabı.

Kuru temizleme sektöründeki hizmet ihtiyacını karşılamak üzere 2006 yılından bu yana hizme

Temizler Pide Bayilik Veriyor

Trakya Yem ve Yağ Sanayi bayisi olabilirsiniz

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status