mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Elektroterm Elektrikli Kombi - Kazan Bayilik

Tarih: 31 Ekim 2018, 10:47 | Okunma :215
Elektroterm Bayilik: Doğalgazın bulunmadığı yerlerde kombi ihtiyacı için tasarlanmış ürünler üreten firma bayilik veriyor

 Yetkili Firma: elektroterm

elektroterm Bayilik Hakkında: 1998 yılında kurulan ELEKTROTERM gerçek rekabet anlayışını, ürün ve teknolojiden çok “iş yapma modelleri”nde görmektedir. Üretimde, dağıtımda, satış sonrası hizmette ve genel yönetim alanında yepyeni reformlara imza atan ELEKTROTERM Türkiye’deki standartları yükseltmekle kalmayıp son yıllarda ihracata da ağırlık vermiştir. Bugün ELEKTROTERM, başta Azerbaycan olmak üzere Kazakistan, Türkmenistan gibi Türk’i Cumhuriyetlere ihracat yapmaktadır. Yeni pazarlar yaratmak amacı ile yapılan çalışmaların bir sonucu olarak bugün Balkan Ülkelerine kazan satışı yapılmaktadır. İhracat çalışmalarını büyük bir özenle gerçekleştiren ELEKTROTERM, dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

ELEKTROTERM ısı gurubu kendi sektöründe doğalgazın olmadığı yerler için tasarlamış olduğu tamamen yerli sermaye ürünü olan elektrikli kombi ve kazan sistemlerini imal ederek iç ve dış piyasaya sunmaktadır. Elektrikli kombi ve kazan sistemleri Türkiye’de özellikle doğalgazın olmadığı yerlerde motorin, LPG ve katı yakıtlara alternatif olarak üretilmiş bir üründür. Elektrikli kombi enerji olarak tamamen elektriği kullandığından depo, baca, gaz hattı, doğalgaz aboneliği gibi hiçbir zahmet ve sıkıntısı olmaması sebebi ile tüketicinin dikkatini çekmektedir. ELEKTROTERM kendi tesislerinde ısıtma kapasitesi 70 m2 - 1000 m2 arası alanlar için 8 farklı ürün çeşidinde standart üretim yapmakta olup ihtiyaca ve siparişe göre üretim bandını revize ederek 2000-3000 m2 alanlarda kullanılabilecek cihazların üretimini de gerçekleştirebilmektedir.

ELEKTROTERM elektrikli kombiler mevcut olan bildiğimiz tüm ısıtma sistemlerine (radyatör, yerden ısıtma, fanchoil vs.) adapte edilebilir. Bu cihazlar ısıtmanın yanı sıra mutfak, banyo ve lavabo gibi yerlerde sıcak su kullanımı için de eşanjör sistemi ile 24 saat sıcak su sağlamaktadır. Elektrikli kombi ve kazan sistemleri günümüz teknolojisine uyarlanarak 24 saat içerisinde istenilen zaman dilimlerine program yapabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca istenildiği takdirde cihazlarımız telefon ile kumanda edilebilmektedir.
Toplam Şube: 11
Hedef Bölgeler: tüm türkiye
Ortalama Kar Marjı: % 15-25
Ortalama Yatırım Maliyeti: yok
Bayilik Paketi İçeriği: şehir ve bölge bazında Yetkili satıcı- servis alt bayi satış noktası ve bilgi noktası kavramlarını uluşturabilecek kişi ya da kuruluşlar.

elektroterm Bayilik Şartları

bulunduğu bölgesel yapıya, hakim müşteri ilşkileri güçlü, çözüm üretebilen, bilgi paylaşımına açık kişi yada kuruluşlar.
elektroterm Bayilik Ürünleri
elektrikli kombi ve elektrikli boyler.
İsim Hakkı Bedeli: yok

elektroterm Bayilik İletişim Bilgileri

Yetkili Adı Soyadı: mustafa güntekin
E-Mail: satis@elektroterm.com
Telefon: 5072420700
Adres: pendik istanbul

alt165a

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.


En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Mehmet Yanık'ın yazı dizisinin devamını okurlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Yazarımız Mehmet Yanık'ın iş dünyası ile ilgili makalesini değerli okuyucularımızın beğeni

Yazarımız Mehmet Yanık'ın franchise ve marka ilişkisini konu aldığı yazısını beğeninize s

Fakir bayiliği yapan işletmelerin sayısı 4 bin 500 e ulaştı.

VİSCO Electric Bayilik Veriyor

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status