mikrofiber bez bayiliği emacar bayiliği
Hacıalioğlu çiğ köfte
parfüm bayilik

Gönül Yapı Prefabrik Ev Bayilik

Tarih: 01 Mart 2014, 11:42 | Okunma :4101
Gönül Yapı Prefabrik ev bayiliği almayı düşünen girişimciler için fırsat sunuyor.

Gönül Yapı Prefabrik Bayiliği

Prefabrik ev bayiliği almak ister misiniz ?

Genç,dinamik, heyecanlı ve prefabrik yapılar seköründe 27 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan "Gönül Yapı Prefabrik" Pendik / İstanbul E-5 üzerinde 899 m² prefabrik showroom teşhir alanı,  2500 m² kapalı üretim alanı, 2000 m² açık üretim alanı olmak üzere toplamda 5399 m² tesisleri ve 28 m²/saat ürün üretimi ile sektörel deneyimleri yeterli, yönetim ve imalat kadrosuna sahiptir. Çağın gereksinimlerine, siz müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek güçte olan "Gönül Yapı Prefabrik", sektöründeki ve yapılardaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Yakın gelecekteki ilk hedefimiz modüler hafif yapılar sektörünün dominant firması olmaktır.

 

         Gönül Yapı, müşterilerin talepleri doğrultusunda inşa ettirilen, son derece yüksek kaliteli prefabrik ve çelik yapılar konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Konusunda uzman kadromuz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda lüks binalar ve dış mekânda kullanılan yapılar oluşturmak için makine aletleri ve teknik makinelerin bir kombinasyonunu kullanmakta, üretim faaliyetlerimizin bütünü bu konudaki en yüksek iş etiği ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

 

         Gönül Yapı, Türkiye’nin önde gelen büyük şirketler grubundan biri olup birbirinden farklı çok yönlü işleri bünyesinde birleştirmiştir.Günlük yaşamın temel ihtiyaçlarından ileri düzeydeki ihtiyaçlara kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir. Ürünlerimiz arasında prefabrike evler (düşük maliyetli evler ve lüks evler), çelik prefabrike evler (düşük maliyetli evler ve lüks evler), prefabrike ofisler Örnek olarak ;Tuvalet ve mutfağa sahip yaşam olanağı sunan konteynerler, mutfak, tuvalet ve elektrifikasyon işleri tamamlanmış olan site ofisleri, fabrika ofisleri, kabinler, modüler okullar (mobil okullar), modüler dispanserler ve hastaneler, bekçi kulübeleri/portatif kabinler, toplum eğitim merkezleri ve buluşma merkezleri, modüler tuvaletler, temizlik odaları, şantiyelere yönelik olarak yapılan barınma yerleri, kız ve erkek öğrenciler için inşa edilen öğrenci yurtları ve depolar sayılabilmektedir.

 Gönül Yapı Prefabrik Prefabrik ev bayiliği veren firmalar arasında

 

         Gönül Yapı ; müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda belirlediği çizimleri hazırlayabilecek kültürel ve teknik donanıma sahiptir. Yetenekli mimarlar, inşaat mühendisleri ve usta marangozlarla ya da firmamızdan hizmet talep eden müşterilerin bulunduğu ülkedeki çizim eksperleriyle birlikte çalışmayı ilke edinmiş şirket olan Gönül Yapı, son çizim gerçekleştikten sonra üretilen ürünlerin kurulmasını kolaylaştırmak amacıyla sistematik olarak çalışmaktadır.

 

         Gönül Yapı’nın yönetim anlayışı, mevcut çalışmalarımızı modern altyapıya dayandırarak, lokal ve uluslar arası piyasalarda saygın bir marka olmayı sağlayıp, globalleşen ekonominin uluslar arası markalarıyla işbirliği fırsatlarını oluşturmak ve bu fırsatları değerlendirmektir.

 

         Gönül Yapı, müşterileri için yüksek kalite ve yüksek hizmet anlayışını ilke edinmiş olup uzun dönemde kalıcı ilişkiler kurmayı hedeflemiştir.Prefabrik yapıların satışı için Türkiye genelinde 7 bölge'de bayilikler verilecektir. Bayilikler hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız. satis@gonulyapi.com adresimize başvuru yapabilirsiniz.

gonulyapi.com


alt102a

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Yazarımız Mehmet Yanık'ın iş dünyasına yönelik yazı dizisinin ilk makalesini beğeninize su

2018 Limited şirketi kurma süreci ve maliyet hakkında bilgi. Örnek rakamlar.

Türkiye'de bir ilk olan Paspasmatik, rengarenk, değiştirilebilir tasarımların yer aldığı

Ülkede artan araç sayısı ile birlikte araç servis hizmetlerine olan ihtiyacın önümüzdeki d

Hayatımızın 2018 ve Sonrası Ne kadar göz bebeği varsa gele üst üste, Yine ayrı manza

emacar bayiliği parfüm bayilik
emacar bayiliği parfüm bayilik
paşa tatlı

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status