mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Ertosunlar Fresh Bayilik Veriyor

Tarih: 04 Haziran 2013, 10:48 | Okunma :6598
Ertosunlar iki farklı tipte bayilik frısatı sunuyor.Ertosunlar bayilik bilgiler.

        1979 yılında kurulan Ertosunlar firması, Antep mutfağının geleneksel kültürünü bir aile firması olarak sürdürmüştür, Gaziantep ili Nizip ilçesinde bir aile firması olarak kurulmuş yöresinde yaşattığı damak tadını çeşitli illerde ERTOSUNLAR OCAKBAŞI” adı altında dört şube ile sürdürmektedir.

“Lahmacun kültürünün kendine özgü tadı ve lezzetini korumuş müşteri memnuniyetini ilklerin arasında tutmuştur.”

22 yıllık deneyimimizin ardından Türkiye de bir ilki gerçekleştirerek Türkiye nin ilk dondurulmuş lahmacunu üretmektedir. Kocaeli de kurulu olan fabrikamızda  geleneksel usullerde %100 katkısız ve el yapımı olarak taş fırınlarda lahmacun ve çeşitlerini üretmekteyiz..

Ertosunlar fresh bünyesinde lahmacun üretimi ile başlayan süreçte alınan olumlu tepkiler ve memnuniyetler sonucunda çeşit sayısını arttırarak. Kurumsal yapıya geçiş yapan ertosunlar, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesinin kontrolü için ertosunlar fresh markası adı altında onlarca çeşit ile üretim yapmaktadır.

Erosunlar fresh grup sunduğu pratik ve lezzetli çözümleri lahmacun, pide, pizza, tost ve sandviç çeşitleri olarak arttırmış, üretim kapasitesi ve Pazar ağını kurduğu bayilik kananları ile  gün geçtikçe arttırmaya devam etmektedir.

“Ertosunlar fresh bayilik ve Ertosunlar ocakbaşı franchise olarak büyüme hedefleri doğrultusunda yeni yatırımlarına devam ediyoruz. “

 Bayilik ağını genişleten firmamız hem yeni bayiliklere imkân tanıyor hemde ulaşılabilir pazar ağı ile hizmet kalitesini artırmayı hedefliyoruz.

 

 

 

Vizyon

 

      Dondurulmuş gıda pazarında, kendi grubunda öncü, sektöre yön veren ve yenilikçi ürün konsepti ile adından söz ettiren bir firma olmak ve yurt dışı pazarında geleneksel türk lezzetlerini sunmaktır.

 

Misyon

 

       Geleneksel türk ve dünya mutfağının tad ve lezzetlerini tüm doğallığı ile sağlıklı koşullarda üretimini gerçekleştirip, çalışanlarımız ile hizmet standartlarımızdan ödün vermeden gerçekleştirip,tüm türkiyede ve her noktada ulaşılabilir ve lezzetli menüler sunmaktır.


Bayilik şartları Ertosunlar hem bayilik ve franchise olarak büyüme kanalında yer almaktadır.

Franchise 
Ertosunlar ocakbaşı konseptini türkiyenin her yerine franchise olarak vermeyi hedeflemektedir. ERTOSUNLAR BİZİM DÜRÜMCÜ markası adı altında girişim yapacak ve işin başında olacak. Yatırımcılar ile yola devam etmek itiyoruz.

ERTOSUNLAR FRESH GURUBU 
Ertosunlar dondurulmuş ürün grubunu türkiye geneli il bazında bayilikler verilecektir.bölge bayii konumunda çalışacak yada tedarikçi olarak hizmet verilecektir.

Karabaş Mh. Hafız Binbaşı Cad. Erenler Apt. No:2 İzmit/KOCAELİ

t 0262 322 97 81-82 f 0262 331 58 37 e info@ertosunlar.com


alt96a alt166a

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Börek üzerine franchise almak isteyenlere

Subway ile yaptığımız özel pöportaj

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status