mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Helva-i Hünkar Bayilik

Tarih: 30 Nisan 2014, 14:24 | Okunma :7502
Helva-i Hünkar Dondurmalı İrmik Tatlısı Bayilik Veriyor

Helva-i Hünkar dondurmalı irmik helvası standları için bayilik veriyor.
Osmanlı saray mutfağının en gözde tatlısı olan helva, imparatorluğun kuruluşundan itibaren hiçbir padişahın sofrasından eksik etmediği bir tatlı olmuştur. Saray mutfağının helvahane bölümünde pişirilen helvaların sultanlar tarafından en çok tercih edileni, dondurmayla birlikte takdim edilen dondurmalı irmik helvasıdır.

 Usta eller tarafından pişirilerek gümüş sinilerle padişah ve etrafına sunulan bu eşsiz lezzet, her zaman takdir görmüş ağızlarda unutulmaz tatlar bırakmıştır. Sadece yenmekle kalmayan bu lezzet Osmanlı sarayında keyfin, sevincin, tanışmanın ve kutlamaların sebebi olmuştur.

Sarayın dışında günlük hayatımızda insanların doğumundan tutunda, düğün, sünnet merasimleri ve asker uğurlamaları gibi birçok özel günlerde ikram edilerek sevinçlerini paylaştıkları ortak bir değer haline gelmiştir.

Bizlerde bu hünkârlara layık meşhur dondurmalı irmik helvasını, sıcacık irmik helvasıyla dondurmanın muhteşem birlikteliğini aynı kapta siz değerli halkımızla tekrar buluşturmak istiyoruz. Bunu da ustalarımızın maharetli elleri ile hijyenik ortamlarda özenle seçtiğimiz malzemeleri kullanarak siz değerli halkımızın beğenisine sunuyoruz.

           Gıda imalatının çok ciddi bir sorumluluk olduğunun bilincinde olan firmamız, hijyenik bir ortamda imalatını gerçekleştirmektedir. Malzeme seçiminden başlayarak, üretimin her aşamasında titizlikle üretim yapan Helva-i Hünkar çok kısa bir zamanda tüm Türkiye’de halkımızla buluşacaktır.

 
           Kaliteli ve helal malzemeleri özenle seçen ustalarımızın marifetli elleriyle hem ustalık hem de sevgilerini katarak ürettikleri mamulümüz,  hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Keçi sütünden imal edilen dondurmamızla bir araya getirdiğimiz sıcacık irmik helvasını yeniden sizlerin beğenisine sunan Helva-i Hünkâr, Osmanlı Saray Mutfağı’nın saklı lezzetlerinden birini halkımızın beğenisine sunmuştur.
           Birçok özel gün vesile edilerek yenen ürünümüz sizlerden gelen talepleri (düğün, sünnet, nişan, mevlit, dernek toplantıları)  değerlendirerek özel siparişlerinizi karşılayacaktır. Yüksek hedefleri olan Helva-i Hünkâr bu nefis ürünü birçok noktada, kendi tasarımı olan standında gerek kendi bünyesinde gerekse bayilik vererek değerli halkımıza en güzel şekilde ulaştırmaktadır.

Misyonumuz : Siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza herkes tarafından çok beğenilen dondurmalı irmik helvasını, en sağlıklı ve ekonomik bir şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz: Dondurmalı irmik helvası sektöründe Türkiye liderliğini sürdürerek uluslararası alanda da "Helva-i Hünkar" Markasını ve tadını tüm dünyaya tanıtarak global bir marka olmaktır.           Şifa niyetine afiyet olsun...

Helva-i Hünkar Bayilik İletişim Bilgileri


  Çamlık Mah. İkbal Cad. Tütün Sok. No:36 Ümraniye - İSTANBUL
 
      Gsm 2:0535 732 45 93
     Gsm 1:0541 732 45 93

alt12a alt26a alt4a

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Onay Kodu Lütfen Aşağıdaki Alana YazınızEn iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Yaz aylarında dondurmalı irmik helvası standı ile satış yapabilirsiniz.

klima bayilik
klima bayilik
wafflehouse bayiliği poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status