mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

İstanbul Helal Expo - Helal ve Sağlıklı Ürünler Fuarı Yaklaşıyor

Tarih: 28 Ağustos 2014, 17:10 | Okunma :7634
Helal sertifikalı ürünler alıcılarıyla CNR EXPO'da buluşuyor!

Geçen yıl 2 bin 716′sı yabancı olmak üzere toplamda 32 bin 342 kişinin ziyaret ettiği ve açılışı Başbakan Yardımcımız muhterem Bülent ARINÇ bey ve Malezya Bakanı muhterem Hajı Abdul Malik KASSIM beyin yaptığı Helal ve Sağlıklı Helal Expo, bu yıl da 4-7 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul’da düzenleniyor. CNR Expo Fuarcılık organizasyonuyla Gıda ve İhtiyaç Maddeleri halal dunya Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği (GİMDES)’in işbirliğinde, World Helal Council (WHC) ve KOSGEB desteğinde ,Türkiye’de alanının tek fuar organizasyonu olan Helal ve Tayyib Ürünler Fuarı’nın bu yıl 5.si gerçekleştirilecek. Açılışta Başbakan yardımcımız muhterem Bülent ARINÇ ve Malezya Bakanı muhterem Hacı Abbdul Malik KASSIM beyin katılacakları bilgisi alınmıştır. Fuara yerli yabancı firma katılımının çok daha fazla sektörü temsil etmesi sebebi ile fuarı daha fazla yerli ve yabancı ziyaretçinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Fuar ile eş zamanlı yapılacak olan 7. Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Konferansının bu yıl da fuar alanının konferans salonlarında gerçekleştirilecek olmasının ilgiyi artırması bekleniyor. Fuar süresince konferansa dünyanın pek çok yerinden gelecek olan alım heyetleri, akademisyenler, helal sertifika veren kurumların yetkilileri ve bu pazarda olup alım sorumlusu olarak görev yapanlar da, fuar alanından geçerek konferansa katılabilecek.

Katılan Firmalar:

Erpilç, Beyza piliç, Dr.Tavuk, Kaanlar, Kervan süt, Nafia gıda, Gelka et, İksat gıda, AD kimya, Natural yaşam, Nurçay, Nurcevher, Galetaş, Rumeli maya, 7K Dağıtım, Vitamin dondurma, GİMDES, HDM, WHC, Also soğutma, Sunar grup, Agrovita, Atiye Laçin tatlıları, Birben kahve, Güven Asa zeytinyağları, Has tavuk, Rotem Kimya, Selahattin Kemerli konserveleri, Tatlan gıda, Ünlüer restoran ve gıda, Dae Duc cozmetik, Acıcık çiğ köfte, Seyidler gıda, Kartal gıda, Faber kimya, Fisko Birlik, Mikro Kim. Lab., Seçkin Peynir, Akdu süt, Ünal süt, Nano Lab, Felda iffco, CHR Hansen, Çobanpınar kaynak suları, Meysu, Duha Süt, Orkide, Seyidoğlu, Üçyıldız Süt, Çamlıdağ Süt, Hurmacınız, Yedem, Bereketdöner…”


Fuarı ziyaret etmek isteyen girişimciler Gimdes merkezinden veya fuar girişindeki gimdes görevlilerinden  bilet temin edebilirler. 


Kaynak: http://www.gimdes.org/

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Klasik waffle tatlarını özel malzemelerle yeniden yorumlayan Bubble Wrap İstanbul, Anadolu

Elektroterm Bayilik: Doğalgazın bulunmadığı yerlerde kombi ihtiyacı için tasarlanmış ürünl

Tostmatik bayiliği ile otomat ile müşterilerinize hem tost hem de içecek satabilirsiniz.

Spigen Türkiye cep telefonu aksesuar sektöründe bayilik veriyor. Tanınmış markanın bayisi

Adana baklava böreği dükkanı açmak üzerine hazırladığımız yazımızı okuyucularımızın dikkat

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status