mikrofiber bez bayiliği emacar bayiliği
Hacıalioğlu çiğ köfte
parfüm bayilik

Karahalil Çiftliği Bayilik

Tarih: 30 Aralık 2015, 10:38 | Okunma :10124
Karahalil Çiftliği Bayilik : Çiğ süt satışı konusunda faaliyet gösteren firma bayilik vere firmalar arasında yer alıyor.

KARAHALİL ÇİFTLİĞİ Bayiliği

Yetkili Firma: KARAHALİL ÇİFTLİĞİ
KARAHALİL ÇİFTLİĞİ Bayilik Hakkında: 1992 yılında hayvancılık sektöründe çalışma hayatına atılan Mehmed Karahalil babası Yusuf Karahalil ile evlere perakende süt satışına başlamıştır. Küçük çaplı başlayan süt satışları günümüzde tüm İstanbul’da hizmet verebilecek bir servis ağına ulaşmıştır. Firmamız müşterilerine kaliteli servis anlayışı ile kısa zamanda sektörün vazgeçilmezlerinden biri olma fırsatını vermiştir. İstanbul’un çeşitli noktalarında binlerce insanımıza doğal günlük süt ve süt ürünlerini ulaştırmaktayız. retimde teknolojinin yeniliklerini takip ederek ürünlerimizin doğallığını bozmadan hijyenik ortamlarda üretmekteyiz. Türkiye’de “ÇİĞ SÜT SATIŞ RUHSATI”na sahip olan ilk firma olan Karahalil Çiftliği kurulduğu günden bu yana firmamız bu sektörde yüksek kalite standartları, hijyenik çalışma alanı ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.
Toplam Şube: 1200
Hedef Bölgeler: İSTANBUL

KARAHALİL ÇİFTLİĞİ Bayilik Şartları

Aracınız var ama herhangi bir yerde çalışmıyor musunuz? Bir yerde çalışıyorsunuz ama ek olarak farklı işler yapmak mı istiyorsunuz? Ya da, kendi işinizin sahibi mi olmak istiyorsunuz? Karahalil Çiftliği olarak kazanç garantisi ile süresiz iş imkanı. Ne Yapacağım? Karahalil Çiftliği 1992 yılında Çatalca’da kurulan İstanbul’un her yerine toptan ve perakende süt gönderimi yapan bir gıda firmasıdır. Bünyesinde barındırdığı çeşitlilikler ile çiğ inek sütü, keçi sütü, manda sütü ve süt ürünleri satışı yapmaktadır. İstanbul’un her yerine sunduğumuz kapıya kadar günlük süt dağıtımı servisi ile perakende müşterilerimize günlük çiğ süt ulaştırma imkanı sunmaktayız. Günden güne gelişen dağıtım ve müşteri ağımız ile günlük yüksek miktarlı süt dağıtım rakamlarına ulaşmaktayız. Bu yükseliş ile birlikte süt dağıtımı yapacak yeni dağıtım ekiplerine ihtiyaç duymaktayız. Aracı ile ya da bireysel olarak süt dağıtımı yapacak, seçtiği bölge ve günlerde çalışacak dağıtım elemanları aramaktayız. Seçtiği bölgeyi temsil kabiliyeti yüksek, günlük olarak gelen siparişlerin teslimatını sorunsuz yapabilecek kişiler aranmaktadır. Nasıl Başlayabilirim? Siz de Karahalil Çiftliği dağıtım ağına katılmak istiyorsanız 444 25 35 telefon numaralarımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi operatörlerimiz tarafından alınacak bilgileriniz ile tarafınıza en kısa sürede kesin geri dönüş sağlanacaktır.


KARAHALİL ÇİFTLİĞİ Bayilik İletişim Bilgileri

Yetkili Adı Soyadı: YUSUF ANTİL
Telefon: 444 25 35
Adres: Merkez/Tesisler: İnceğiz Mah. Hanice Cad. No:107 ÇATALCA/İSTANBUL Alo Süt Çağrı Merkezi/Ofis: Bağlar Mah. Osman Paşa Cad. Mutlu Sok. No:25/1 BAĞCILAR/İSTANBUL

alt220a alt282a

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Onay Kodu Lütfen Aşağıdaki Alana YazınızEn iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Organik tavuk çiftliği kurmak isteyen girişimcilere ip uçları.

Keçi çiftliği kurmak ve keçi çiftliği kurmanın maliyetini araştırdık.

emacar bayiliği parfüm bayilik
emacar bayiliği parfüm bayilik
paşa tatlı

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status