mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Kendi Markasıyla İş Kurmak İsteyenlere: Marka Menü

Tarih: 16 Ocak 2015, 13:46 | Okunma :13387
Bayilik / franchise almak yerine kendi markamla iş kurmak istiyorum ama sektörel tecrübem yok diyen girişimcilere.

MARKA PROGRAMLARI & MARKALI MENÜLER

MARKA PROGRAMI NEDİR ?

Özellikle girişimciler için kurgulanmış bir hizmettir. Bilindiği gibi franchise sistemleri haklı olarak büyük maliyetlerle kurulmaktadır. Bu maliyetleri karşılamayacak bütçeye sahip veya farklı firmalara ait franchise sistemleri risk olarak gören girişimciler kendi markalarını ve menülerini oluşturabilirler. Vizyon sahibi girişimcilere yönelik hazırlanan program dahilinde kendi bütçeler doğrultusunda doğru ekipman yatırımlarına yönlendirilerek kendi markalarını oluşturmaları sağlanmaktadır. Girişimci, Marka Programı dahilinde hiçbir zaman yalnız bırakılmaz uzman ekibimiz operasyon ve markalaşma süreçlerinde her zaman girişimcinin yanında olmaktadır. Girişimci adayları işletme kurulumları sonrasında vizyonları ve çalışmaları dahilinde franchise alan değil veren konumuna kadar gelmektedirler.

 

Bu programla girişimcilere;

- Kendi markalarını oluşturma,
- Kendi franchise sistemlerini kurabilme,
- Menülerini oluşturmaları,

Marka programında işletmesi markanın ismini kendi belirler sonrasında menü oluşturma ve işletmenin işler hale gelmesinde tamamıyla şirketimize yardımcı olur. Bu sistemde verdiğimiz hizmetler;

- Menü oluşturma fiyatlandırma
- Yarı mamul ve ambalaj tedarik
- Ekipman tedariki
- Eğitim
- Projelendirme
- Satış ve reklam danışmanlığı
- Yeni ürün geliştirme
- Broşür ve tasarım hizmeti

 


MARKALI MENÜLER

Makfry Group, Beverci markasıyla siz işletmecilerin menülerinizi zenginleştirebileceğiniz farklı, lezzetli, kazançlı ve pratik ürünler sunmaktadır.

 

MALİYETLENDİRİLİR

Menüdeki ürünlere karar verildikten sonra,menü ve içeriklerine göre maliyet hesapları yapılır ve satış fiyatına kara verilir.

 

EĞİTİMİ VERİLİR

Menü içeriğinde bulunan ürünler satışa sunulmadan önce deneme ürünleri yapılır ve personel ürün ve kullanılan ekipmanlarda ilgili eğitilmektilir.

 

TANITIM YAPILIR VE SATIŞA BAŞLANIR

Işletmenizin tanıtım için gerekli broşür, masa reklamları, afişler vb. tanıtım materyalleri kullanarak reklam edilir, satışa başlanır.

 

 

MARKA VE KONSEPT DANIŞMANLIĞI

Kendi markasını oluşturmak isteyen girişimcilere; planlama, bütçeleme, projelendirme aşamalarını tecrübeli kadromuzla marka sahibi ile birlikte hareket ederek gerçekleştirir.

 

KURUMSAL KİMLİK VE REKLAM TASARIMI

Girişimlerinin kurumsal yapıya dönüştürülerek markalarının tanıtımını yapmak için gerekli çalışmaları çözüm ortaklarımızla birlikte çalışarak gerçekleştirilir.

 

MUTFAK PROJELENDİRME

Endüstriyel mutfaklarda doğru projelendirmiş kurumlar etkili, verimli ve standart ürün çıkarabilme açısından oldukça önemlidir. Onlarca mutfak çözümü üreterek tecrübe sahibi olmuş ekibimiz bu hizmeti ile size kazandıran çözümler sunar.

 

OPERASYON EĞİTİMİ

Restoran işletmeciliğinde açılıştan önce alınan eğitim sayesinde müşteri sadakati sağlamak mümkündür. Bu sebeple açılış yapmadan önce bütün ürünlerin hazırlanışının test edilmesi, görev dağılımının ve organizasyonun doğru yapılandırılması,açılış öncesi ve operasyon sırasında vereceğimiz eğitimle oluşturulur.

 

MAKİNE VE HAMMADDE TEDARİĞİ

Makfry Group, verdiği bütün hizmetlerle beraber makine, gıda hammadde, yarı mamul üretimi ve tedariği yapmaktadır. Makfry’ın tedarik ettiği yarı mamuller sayesinde işletmeciler kalifiye personele bağımlılıktan kurtulmakta ve standart ürün çıkarabilmektedir.

 

MENÜ OLUŞTURMA VE FİYATLANDIRMA

Doğru lokasyon ve doğru işletmeciliğin yanı sıra hedef kitle için doğru ürünlerin doğru fiyatlarla sunulması, maliyetlerinin ve uyumluluğun sağlanması bir tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Menü tasarımı ve fiyatlandırma konusunda tecrübeli ekibimizle işletmecilere en doğru çözümleri sunarız.

 

 

Detaylı Bilgi: 0232 207 2151 – info@makfry.com

 

4 yorum yazılmış.
 • yorum resim

  Kendi işimi kurmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz.

 • yorum resim

  Detaylı bilgi verirseniz sevinirim..              Tel.0532 761 70 30.

 • yorum resim

  Bana ulasabilurmisiniz markalasma konusunda yardimci olabilirmisiniz no0545 896 0760.

 • yorum resim

  Cok begendim ama para konusunda bilgilendirirseniz sevinirim cunku kendi isimi kurmak istiyorum zor durumdayim lutfen yardim edin.

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Son dönemin popüler girişimlerinden biri olan Adana su böreği dükkanı açmak için Ekiz Böre

Saloon Burger franchising ile yatırımcılar ile buluşmayı hedefliyor. Saloon Burger franchi

Metcom güvenlik sistemleri; plaka tanıma sisteminden başlayarak bir çok güvenlik sistemi h

Masum Beyaz diyabet ve obeziteyle mücadeleye yönelik gıda ürünleri satan firma bayilikler

Bayim Olurmusun Fuarı 11-14 Ekim tarihleri arasında CNR Fuar merkezinde gerçekleşecekt.

 • helal çiğköfte bayilik
 • bujiteri bayiliği
 • moda toptan bujiteri bayilik
 • samsat çiğköfte bayilik
klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status