mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Masum Beyaz Bayilik Veriyor

Tarih: 31 Temmuz 2018, 11:08 | Okunma :997
Masum Beyaz diyabet ve obeziteyle mücadeleye yönelik gıda ürünleri satan firma bayilikler veriyor

Masum Beyaz, diyabet ve obezite ile mücadele eden bireylerin hayatlarından geleneksel beyaz unu tamamen çıkartmalarını ve yeni nesil diyet ve diyabetik ürünlere ulaşmalarını sağlayan, Türkiye’nin ilk diyet ve diyabet fırınıdır. Masum Beyaz, 1964 yılından bu yana köklü yapısıyla varlık gösteren, Demirpolat Şirketler Grubu tarafından oluşturulmuştur.
Masum Beyaz hakkında detaylara inmeden önce, markanın oluşumuna ilham veren gelişmelere değinmek gerekir:
Demirpolat Şirketler Grubu, uzun yılların birikim ve deneyimini, yeni bir ürün grubu oluşturarak taçlandırmayı amaçlamıştır. Bu doğrultuda, TÜBİTAK MAM Gıda Enstitüsü’nde 3.5 yıllık bir çalışmanın sonucunda geliştirilen “enzime dirençli nişasta (EDN)” bileşeninin üretim lisansını almıştır. Alınan lisansın ardından Realife markası yaratılmış ve 2017 yılında üretime başlanmıştır.
Realife, diyabet ve obezite problemleri yaşamakta olan ya da sadece sağlıklı bir beslenme alışkanlığını edinmek isteyen tüketiciye yönelik olarak üretilen ve enzime dirençli nişasta (EDN) içeren bir üründür. Temel olarak üç ayrı ürün geliştirilmiştir:
Realife Diyabetik Un
Realife Diyet Un
Realife Dirençli Nişasta
Masum Beyaz, diyabet ve obezite ile mücadele eden bireylerin hayatlarından geleneksel beyaz unu tamamen çıkartmalarını ve yeni nesil diyet ve diyabetik ürünlere ulaşmalarını sağlayan, Türkiye’nin ilk diyet ve diyabet fırınıdır. Masum Beyaz, 1964 yılından bu yana köklü yapısıyla varlık gösteren, Demirpolat Şirketler Grubu tarafından oluşturulmuştur.
Realife ürünlerinin belirleyici özelliği, glisemik indeksin geleneksel beyaz un ve tahıl nişastasından yüzde 30 daha düşük olmasıdır. Bunu, içeriğindeki enzime dirençli nişasta (EDN) ile sağlar. Enzime dirençli nişasta, sindirim sistemindeki enzimler tarafından parçalanmaya ve sindirilmeye karşı direnç gösteren bir nişasta çeşididir. Böylece Realife ürünlerini tüketen diyabet ve obezite hastaları, vücutlarına daha az şeker ve enerji alarak, rahatsızlıklarının etkisini azaltabilirler.
Evet, Realife’ın içeriği harikadır. Ancak bir sorun vardır. Masum Beyaz’a giden kırılma da burada başlar. Beyaz un ve tahıl nişastasından tamamen farklı olan ürünleri merak eden ya da satın almak isteyen tüketiciye doğrudan ve kolay yoldan ulaştırılmalıdır. Tüketici ürünü yakından görmeli, tatmalı, koklamalı ve onu tanımalıdır. İşte tam da bu noktada, tüketicinin Realife ürünlerine ve ürünlerden elde edilecek unlu mamullere ulaşmasını sağlayan bir fikir ortaya çıkar: Türkiye’nin ilk diyet ve diyabet fırınını kurmak!
Geleneksel beyaz undan ve nişastadan elde edilen ürünlerin zararını büyük oranda düşüren Realife ürünleriyle, tüketicinin hayatında daha dengeli bir karbonhidrat alanı sağlama fikri Masum Beyaz’ın en büyük ilham kaynağı olmuştur. Ancak satış yelpazesi sadece Realife ürünleriyle sınırlı değildir. Düşük enerji içeren, diyet ve diyabet ile uyumlu birbirinden farklı daha pek çok tada kolaylıkla ulaşmak mümkün olacaktır.
Kısa zaman içinde online satışımızın yanı sıra Konya’dan başlamak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde, ürünlerin tamamına direkt olarak ulaşılabilecektir. Geleneksel beyaz unun ve nişastanın dayanılmaz ağırlığından kurtulmak ve nitelikli diyet ve diyabetik ürünlere ulaşmak isteyen herkesi; Masum Beyaz satış noktalarımıza ve online satış merkezimize bekliyoruz.

Büyüme Stratejimiz
Türkiye’nin ilk ve tek diyet, diyabetik ürünler satan Masum Beyaz Sağlık Fırını, güven ve istikrarla büyümeyi hedeflemektedir.
BRADA Gıda Pazarlama Organizasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyütmeyi hedefleyen Masum Beyaz yapılan yeni yatırımlar ve çalışmalarla büyüyerek istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmeyi hedeflemektedir.
Marka bu yatırımlar doğrultusunda, kısa sürede ülkenin bir çok yerinde sağlık vaadiyle nokta sayısını çoğaltmayı hedeflemektedir . Masum Beyaz’ın ürün gamı içerisinde sütlü tatlılar, pastalar, unlu mamüller, dondurma, çikolata, sıcak – soğuk içecekler ve yerelden evrensele ulaşan özel lezzetler yer alıyor.
Masum Beyaz ürün grubunda Realife Un markasını kullanarak perakende sektöründe düşük glisemik indeksli, düşük karbonhidratlı ve düşük kalorili ürünler tüketiciye sunarak sektöründe bir ilke imza atmaktadır.
Ayrıca Masum Beyaz diyet ve diyabete uygun birçok güvenilir marka ile misafirlerine lezzet konusunda farklı deneyimler sunmaktadır.
Masum Beyaz, karlılık oranı yüksek ürünleri ve tüm detayları incelikle düşünülerek hazırlanan franchise sistemiyle eğitim, danışmanlık, reklam, mimari ve lojistik gibi yatımcısına yararlı olacak birçok desteği sağlıyor. Yatırımınızın en hızlı geri dönüş şeklini size sunuyor.

Kazançlı Bir Yatırımla Masum Beyaz Bayisi Olmanın Ayrıcalıklarını Yaşayın...
 
Masum Beyaz, karlılık oranı yüksek ürünleri ve tüm detayları incelikle düşünülerek hazırlanan franchise sistemiyle eğitim, danışmanlık, reklam, mimari ve lojistik gibi yatımcısına yararlı olacak birc çok destek sunuyor. Tüm bunlar, yatırımınızın size en hızlı şekilde geri dönüşünü sağlıyor.
 
Masum Beyaz bayileri, Türkiye’nin sağlık vaadinde bulunan tek unlu mamul markalarından birinin temsilcisi olarak, pazar potansiyellerine çok daha kolay erişebiliyor. Daha önce bu sektörde faaliyet göstermemiş yatırımcılar dahi, Masum Beyaz’ın eğitim, pazarlama ve satış desteği ile başarılı ve kazançlı bir dünyanın kapılarını açıyor. Masum Beyaz, binlerce misafirine zengin bir lezzet dünyasını sunarken, yatırımcıların da yaptıkları işten keyif almalarını ve Masum Beyaz’ın getirdiği kazançla finansal güçlerine güç katmasını hedefliyor. Eğer girişimci bir ruh ve başarma tutkusuna sahip iseniz, Masum Beyaz ailesinin bir bireyi olmak çok kolay.
 
Neden Masum Beyaz?
Un üretiminde yılların vermiş olduğu deneyim bilgi ve birikim
Masum Beyaz markasının sağlık vaadi
Büyüme ivmesi
Yatırımın dönüşünün kısa vadede sağlanması
Taze, kaliteli, sağlıklı, lezzetli ve zengin ürün çeşidi
Kaliteli hizmet ve servis
Sağlık Bakanlığının belirlediği hijyen standartlarına uygunluk
Modern mağaza tasarım anlayışı
Mimari proje desteği
Reklam Desteği
Eğitim desteği
Tanıtım gücü
Güçlü lojistik hizmetleri
 
Masum Beyaz’da Franchise Olmanın Avantajları
Kendi işinizin sahibi olun
Masum Beyaz’ın profesyonel kadrosunun uzmanlığı ve deneyiminin desteği ile güvenebileceğiniz, riskleri azaltılmış bir işletmenin keyfini çıkarın
Türkiye’nin mutlaka seveceği sağlık vaat eden bir markanın çatısı altında olmanın gönül rahatlığını yaşayın
Sektör ile ilgili gelişim sağlayan eğitim destekleriyle kendinizi ve ekibinizi sürekli yenileyin
 
Franchise'larımıza Verdiğimiz Destekler
Doğru yer seçimi & fizibilite çalışmalarının yapılması
Açılış öncesi personel eğitim sürecinin planlanması ve uygulanması
Genel ve lokal pazarlama desteği
Mal ve hizmet standardının sağlanması
Zengin ürün gamının güncel tüketim alışkanlıklarına ve ödüllü şeflerin vizyonuyla yenilenmesi (AR-GE)


ASUM BEYAZ FIRIN
 +90 332 323 48 48
 info@masumbeyaz.com
 Nişantaşı Mahallesi Vatan Caddesi No:16/C Selçuklu / KONYA / TURKEY
FRANCHISING BAŞVURULARINIZ İÇİN
Yavuz IŞIR
 +90 532 054 07 97

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.


En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Taner Börek Bayilik: börekçi açmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik ver

Kültür mantarı yetiştiriciliği hakkında bilgi sahibi olmak isteyen girişimciler için hazır

Yazarımız Mehmet Yanık'ın franchise ve marka ilişkisini konu aldığı yazısını beğeninize s

Mehmet Yanık'ın franchise ile ilgili yazı dizisinin yeni makalesini takipçilerimize mutlak

Çiğ köfteci açmak isteyen girişimcilerin merak ettikleri konuları Hacıalioğlu Çiğköfte den

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status