mikrofiber bez bayiliği
Hacıalioğlu çiğ köfte
parfüm bayilik

Mr.Kumpir, 19. şubesini açtı!

Tarih: 21 Aralık 2016, 10:22 | Okunma :3145
Dünyayı doyuran lezzet: Mr. Kumpir, 19. şubesini kumpiri ile özdeşleşen Ortaköy’e açtı. Mr.Kumpir, yurtiçi ve yurtdışına açacağı yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor.

 

7’den 70’e tüm herkesin severek tükettiği, besleyici ve doyurucu olmasının yanı sıra her damak tadına hitap eden ve farklı lezzet seçenekleri ile kişiye özel tatları bir araya getiren kumpir, Mr.Kumpir adı ile tüm dünyada bilinen bir marka olma yolunda adım adım ilerliyor.

 

Mr. Kumpir, geçtiğimiz günlerde büyüme yolculuğunun en önemli adımlarından biri olarak, İstanbul’daki 6. toplamda ise 19. şubesini Ortaköy’e açtı.

 

İstanbul’da kumpir denilince ilk akla gelen semtlerden Ortaköy’de yeni şubesini açan Mr.Kumpir, yerli ve yabancı ziyaretçilerine eşsiz bir lezzet deneyimi sunuyor. Özenle seçilmiş taze malzemeler ile yılların ustalığını birleştiren Mr.Kumpir, İstanbul’un en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olan Ortaköy’de de kumpir yenilecek ilk isim olmayı hedefliyor.

 

Genel Müdürü Fatih Demir önderliğinde, genç ekibi ile franchising sisteminde genişleyen Mr. Kumpir yakın zamanda açılan şubelerinden sonra; yurtiçi ve yurtdışındaki önemli lokasyonlarda açacağı yeni noktalarla büyüme yolculuğunu sürdürecek.

 

Gerek içeriği gerekse hazırlama tekniği açısından fast food sektörünün en sağlıklı ve en taze ürünü olan kumpiri sadece Türkiye’de değil, dünya ülkelerinde de yaygınlaştırma misyonuyla hareket eden Mr. Kumpir, yatırımcılarına sunduğu imkanlarla da dikkat çekiyor. Franchise alan işletmelerde net karlılık oranının %35’e ulaştığı Mr. Kumpir, yüksek kazançlı girişim fırsatı sunuyor. Düşük maliyetli yatırım tutarı, geniş ve alternatifli menü içeriği ve işletme kolaylığı sağlıyor. Her Mr. Kumpir işletmesinin tüketiciye temiz, sağlıklı, taze ve doyurucu ürünler sunması için her türlü desteği sunan marka; kazan-kazan mantığı ile hareket ederek; girişimciye kurulumdan başlayarak her aşamada eğitim, denetim, lojistik ile reklam tanıtım alanlarında destek vererek hizmet standardının korunması ve sürekli iyileştirilmesini temin ediyor.

 

Mr. Kumpir hakkında:

Altın Şehir Gıda A.Ş’ye ait, dünyada 100’ün üzerinde ülkede tescilli olan Mr.Kumpir markası; şık mimari konsepti, yepyeni kurumsal kimliği ve genişletilmiş menüsüyle yerli ve yabancı yatırımcılar için önemli bir girişim fırsatı da sunmaktadır. Türkiye ve dünyada toplamda 16 ülkede verdiği franchiselarla ve ‘Dünyaya Kumpir Yapmayı Öğretiyoruz’ sloganıyla 2006 yılından bu yana her geçen gün büyüyerek sektörde varlığını sürdürmektedir. Mr. Kumpir’in bugüne kadar sektörde elde ettiği başarı, aldığı önemli ödüllerle de tescillenmektedir. Marka, son olarak 2012 senesinde Türkiye Franchising Derneği (UFRAD) tarafından düzenlenen ve World Franchise Council’ın (WFC) katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde, gıda sektöründe yurt dışında yakaladığı hızlı büyüme ve yaygınlık göz önünde bulundurularak “Küresel Franchise Ödülü”ne layık görülmüştür.

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Onay Kodu Lütfen Aşağıdaki Alana Yazınız
Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

SEAS DOOR Bayilik : Çelik kapı satışı yapan firma bayilikler veriyor.

2015 gelir vergisi oranları nedir ?

2015 yılı Şahıs firması kurmak için neler gerekli ? kaça mal olur ?

Mehmet Yanık'ın iskuruyorum.com okurlarına özel hazırladığı yazısı

İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) kar amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik 2012 yılı ikinci d

parfüm bayilik
parfüm bayilik
umran oto bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status