mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Ora Lahmacun Franchise - Bayilik

Tarih: 06 Temmuz 2013, 12:26 | Okunma :5846
Ora Lahmacun Franchise - Bayilik şartları,Ora lahmacun bayilik başvuru bilgileri

İzmir’in efsanevi lezzeti Ora, günümüzden 17 yıl önce, bir Cumhuriyet Bayramı gününde kuruldu.

29 Ekim 1996 günü, İzmir’in Pasaport semtindeki 39 metrekarelik küçük bir dükkanda çok büyük bir heyecanla üretilmeye başlanan Ora lezzetleri, İzmirliler tarafından hemen fark edildi. Evet, hemen fark edildik. Çünkü 17 yıl sonra bugün olduğu gibi, 17 yıl önce o gün de lezzet olarak çok farklı, hizmet olarak çok özenli, çok saygılıydık. Böyle olabildiğimiz ve böyle kalabildiğimiz sürece yaşayabileceğimize, İzmirlilerin sevgisiyle büyüyebileceğimize, ilk günden itibaren inanmıştık. O günden bugüne geçen 17 yıllık süre içerisindeki her an, bu inançlarla yaşadık, işimizde daha iyi olabilmek için sürekli çalıştık, sürekli araştırdık.

İzmir’de sadece sıra dışı lezzetlerimizle değil; ilk’lerimizle, yeniliklerimizle de tanındık. 17 yıl önce 39 metrekarelik bir dükkanda doğan Ora markası, gücüne güç katan Bakar Grubu ortaklığı ile bugün İzmir’in en değerli, en popüler bölgelerinde yer alan 9 şubesi ve İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 1400 metrekarelik üretim, yönetim merkeziyle hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi tercih edenlerden aldığımız güç ve güvenle çalışmaya, sıra dışı Ora Lezzetleri’ni İzmir’in yeni birçok bölgesinin yanı sıra, başta İstanbul olmak üzere ülkemizin birçok yerine taşımaya devam edeceğiz. Sevginizle doğduğumuzu, sevginizle büyüdüğümüzü ve sevginizle yaşayabileceğimizi asla unutmadan


Kurulduğu günden bugüne tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiren Ora, 2010 yılında gerçekleştirdiği büyük altyapı yatırımları sonrasında çok sayıda şubeye aynı kalitede lezzeti ve hizmeti ulaştırabilecek güce ulaştı.

Bu gücün bir parçası olmak, Ora farkını yurt içinde ve yurt dışında temsil ederek yüksek kazanç sağlamak isteyen yatırımcılar, bu yıldan itibaren bir Ora şubesine sahip olabilme şansını elde edebilecekler. Ora yönetimi tarafından titizlikle yapılacak olan incelemeler sonucunda Ora kriterlerine uygun bulunan müracaatlar derhal değerlendirilecek ve Ora Ailesi, yeni üyeleriyle gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında istikrarlı bir şekilde büyümeye devam edecek.

ORA Merkezi
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10041 Sokak No:5 Çiğli / İZMİR 
Tel: 0232 328 25 25 – Faks: 0232 328 25 70
info@ora.web.tr – www.ora.web.tr

 alt96a


En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Klasik waffle tatlarını özel malzemelerle yeniden yorumlayan Bubble Wrap İstanbul, Anadolu

Elektroterm Bayilik: Doğalgazın bulunmadığı yerlerde kombi ihtiyacı için tasarlanmış ürünl

Saloon Burger franchising ile yatırımcılar ile buluşmayı hedefliyor. Saloon Burger franchi

Adana baklava böreği dükkanı açmak üzerine hazırladığımız yazımızı okuyucularımızın dikkat

Masum Beyaz diyabet ve obeziteyle mücadeleye yönelik gıda ürünleri satan firma bayilikler

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status