mikrofiber bez bayiliği paşa tatlı
Hacıalioğlu çiğ köfte
parfüm bayilik

Ora Lahmacun Franchise - Bayilik

Tarih: 06 Temmuz 2013, 12:26 | Okunma :5582
Ora Lahmacun Franchise - Bayilik şartları,Ora lahmacun bayilik başvuru bilgileri

İzmir’in efsanevi lezzeti Ora, günümüzden 17 yıl önce, bir Cumhuriyet Bayramı gününde kuruldu.

29 Ekim 1996 günü, İzmir’in Pasaport semtindeki 39 metrekarelik küçük bir dükkanda çok büyük bir heyecanla üretilmeye başlanan Ora lezzetleri, İzmirliler tarafından hemen fark edildi. Evet, hemen fark edildik. Çünkü 17 yıl sonra bugün olduğu gibi, 17 yıl önce o gün de lezzet olarak çok farklı, hizmet olarak çok özenli, çok saygılıydık. Böyle olabildiğimiz ve böyle kalabildiğimiz sürece yaşayabileceğimize, İzmirlilerin sevgisiyle büyüyebileceğimize, ilk günden itibaren inanmıştık. O günden bugüne geçen 17 yıllık süre içerisindeki her an, bu inançlarla yaşadık, işimizde daha iyi olabilmek için sürekli çalıştık, sürekli araştırdık.

İzmir’de sadece sıra dışı lezzetlerimizle değil; ilk’lerimizle, yeniliklerimizle de tanındık. 17 yıl önce 39 metrekarelik bir dükkanda doğan Ora markası, gücüne güç katan Bakar Grubu ortaklığı ile bugün İzmir’in en değerli, en popüler bölgelerinde yer alan 9 şubesi ve İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 1400 metrekarelik üretim, yönetim merkeziyle hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi tercih edenlerden aldığımız güç ve güvenle çalışmaya, sıra dışı Ora Lezzetleri’ni İzmir’in yeni birçok bölgesinin yanı sıra, başta İstanbul olmak üzere ülkemizin birçok yerine taşımaya devam edeceğiz. Sevginizle doğduğumuzu, sevginizle büyüdüğümüzü ve sevginizle yaşayabileceğimizi asla unutmadan


Kurulduğu günden bugüne tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiren Ora, 2010 yılında gerçekleştirdiği büyük altyapı yatırımları sonrasında çok sayıda şubeye aynı kalitede lezzeti ve hizmeti ulaştırabilecek güce ulaştı.

Bu gücün bir parçası olmak, Ora farkını yurt içinde ve yurt dışında temsil ederek yüksek kazanç sağlamak isteyen yatırımcılar, bu yıldan itibaren bir Ora şubesine sahip olabilme şansını elde edebilecekler. Ora yönetimi tarafından titizlikle yapılacak olan incelemeler sonucunda Ora kriterlerine uygun bulunan müracaatlar derhal değerlendirilecek ve Ora Ailesi, yeni üyeleriyle gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında istikrarlı bir şekilde büyümeye devam edecek.

ORA Merkezi
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10041 Sokak No:5 Çiğli / İZMİR 
Tel: 0232 328 25 25 – Faks: 0232 328 25 70
info@ora.web.tr – www.ora.web.tr

 alt96a


En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Mehmet Yanık'ın kalite ile ilgili yazı dizisinin son makalesini beğeninize sunuyoruz.

Yazarımız Mehmet Yanık'ın iş dünyasına yönelik yazı dizisinin ilk makalesini beğeninize su

2018 Limited şirketi kurma süreci ve maliyet hakkında bilgi. Örnek rakamlar.

2018 yılı Şahıs firması kurmak için neler gerekli ? kaça mal olur ? örnek rakamlar maliyet

Ülkede artan araç sayısı ile birlikte araç servis hizmetlerine olan ihtiyacın önümüzdeki d

paşa tatlı parfüm bayilik
paşa tatlı parfüm bayilik
umran oto bayiliği avm de diyet yemek satmak

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status