mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Pamukkale Boya Bayilik

Tarih: 07 Mayıs 2014, 11:35 | Okunma :4177
Pamukkale Boya bayilik için ön bilgi.

Pamukkale Boya Bayilik Veriyor


1989 yılında faaliyete başlayan Fazilet Boya Ltd. Şti. 2001 yılında 200 metrekarelik alanda boya üretimine başladı , bugün 21 Bin metrekarelik alanda 6 Bin metrekarelik kapalı alanı bulunan modern tesislerinde üretim yapıyor. Bünyesinde PAMUKKALE BOYA, PRESTİGE BOYA,  FBS BOYA, KARBEYAZ VE MYNDOS  markası bulunmaktadır.


Ayrıca KONFOR markası ile ısı yalıtım ürünleri, NANOWOOD markası ile nano teknolojik mobilya boya ve vernikleri sunmaktayız.

2011 yılında Mobilya Boyalarında Yeni Teknikler Konusunda çalışmalar yapan firmamız Türkiye'de ilk olan Nano teknolojili Mobilya son kat boya ve vernik üretimi gerçekleştirerek   Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

Ayrıca 2011 yılında ısı yalıtım konusunda çalışma başlattık, YAZ-KIŞ %60'A VARAN ENERJİ TASARRUFU SLOGANIYLA YOLA ÇIKTIK. Pamukale boya bayilik veren firmalar arasında.

 Dünyadaki enerji kaynakları hızla tükenmektedir. Bunun yanında enerji fiyatlarının artmasıyla ısı yalıtım ve enerji tasarrufu konuları önemli hale geldi.  Isı yalıtımın başta aile olmak üzere ülke ekonomisine katkı sağlamakta, yapı ve çevre üzerinde bir çok olumlu etkisi bulunmaktadır.
 TS 825’e uygun olarak Pamukkale Konfor Isı Yalıtım Sistemleri ile yakıt sarfiyatında yaz-kış  %60’a varan ENERJİ tasarrufu sağlamayı amaçlıyoruz.
 
Firmamız su bazlı ürünler, epoksi, sentetik, selülozik ve poliüretan mobilya boya ve verniklerinde, sanayi boyalarında renk kartelalarımız bulunmakta her grup için standart 30-50 renk çeşidinin yanında uluslararası standarttaki RAL kartelasında bulunan binlerce renk alternatifini de sunmaktadır.
 
2013 yılı da daha sıcak canlı renkler ile daha sade pastel açık tonların öne çıkacağını öngörmekte ve buna uygun renkleri kartelamızda sunmaktayız.
 
Bünyemizde kalite ile ilk akla gelen Pamukkale Boya markası ile su bazlı ürünler, izolasyon ürünleri, yardımcı ürünler, sanayi ve mobilya boyalarını sunmaktayız. Tüketicilerin çoğunun rahatlıkla alıp kullanabileceği orta sınıf Prestige boya markası ile su bazlı ürünler üretmekteyiz. Ekonomik sınıfta Fbs boya markalı ürünlerimizle su bazlı ürünler, sentetik ve sanayi boyaları üretmekte  her bütçeye uygun TSE standartlarına uygun alternatif ürünler sunmaktayız.
 
Satış politikamız daima müşteri memnuniyeti odaklı olmakta, Alternatif her keseye uygun birinci kalite ürünlerin yanında ekonomik iş görür ekonomik malzemelerde sunarak bayi taleplerini en üst seviyede karşılamaktayız. 1500'e yakın ürün çeşitliliği ile bayilerimize boyanın yanında yardımcı ürünleri de makul fiyatlarla sunmaya gayret gösteriyoruz.
 
Fazilet Boya Ltd. Şti. olarak 48 kişiye istihdam sağlamakta, 7 distiribütör, 2000'e yakın alt bayi ağımızla, ürünlerimizde kalite ve çevreye duyarlı mamüller üretmeyi ilke edinerek siz değerli distribütör, bayi ve tüketicilerimizin de desteği ile  önce ülkemizde aranan ve istenen marka olmak daha sonra dünya markası haline gelmeyi arzulamaktayız.
 
Destek ve güveniniz için sonsuz teşekkür eder, Hayırlı işler bol bereketli kazançlar dilerim.
 
                                                                                                                                         NURİ ÖZDENİZ
 
                                                                                                                                         Yönetim Kurulu Üyesi


İletişim Bilgileri
Fazilet Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.Pamukkale Boya Bayilik İletişim Bilgileri

Pamukkale Boya bayilikPamukkale Boya bayiliği hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki numaralardan öğrenebilirsiniz.


Adres     :    Hacı Eyüplü Mahallesi 3213 Sok. No:7 DENİZLİ
Tel     :     0 (258) 372 17 00
Fax     :     0 (258) 372 01 50

alt49a alt149a

Bayilik Başvuru Formu

Ad / Soyad

Telefon

E-Posta

Bayilik İstenen İlçe

Sizi Aramaları İçin En Uygun Zaman

Mesajınız

Onay Kodu Lütfen Aşağıdaki Alana YazınızEn iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Mehmet Yanık'ın yazı dizisinin devamını okurlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Yazarımız Mehmet Yanık'ın iş dünyası ile ilgili makalesini değerli okuyucularımızın beğeni

Çiğ köfteci açmak isteyen girişimcilerin merak ettikleri konuları Hacıalioğlu Çiğköfte den

Aracının temizliğine ve güvenliğine özen gösterenler Autowax markasını büyüttü. Marka şimd

Danimarkalı ‘’Bondex’’ Uzertaş Hizmet Kalitesiyle Artık Türkiye’de….   ‘’Satış Noktaları

klima bayilik
klima bayilik
wafflehouse bayiliği poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status