mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Paspasmatik Bayilik İle Büyümeye Devam Ediyor

Tarih: 07 Mart 2017, 10:48 | Okunma :4169
PASPASMATİK %100 Yerli Sermaye gücü ile %100 Getirisi ile Yaygınlaşıyor.

 

Bayilik veren firmalar haberimizde kazancı yüksek olan paspasmatik otomatlarından ve ulusal ve uluslar arası patent haklarını alan paspasmatik firmasının pazarda tek olmasından bahsedeceğiz.

Paspasmatik firmasının ürettiği otomatik satış makineleri ve araç içi paspas ürünlerini tüketici ile buluşturma yolunda il bayiliği dağılımını yaparak Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteriyor.

Paspasmatik firması direkt otomat veya araç içi paspas ürünü satışı tekli yada adetli satışı bulunmuyor, bayilik şartlarını sağlayan bireyler, firmalar İl yada bölge bayiliğini alıyor, bayi tahsis alanı içerisinde bulunan bütün benzinliklere, oto yıkamalara, self-servis yıkama alanlarına paspasmatik otomatlarının İster satışını, ister kiralamasını isterse otomatın konuşlanacağı noktanın reklamını araç içi paspasın üzerine alması ile de çalışabiliyor.

 paspasmatik modelleri

 

 

Arabalar, Sürücülerinin karakterini yansıtır” fikri ile 1 TL karşılığında otomatik satış makinelerinden çıkan araç içi paspas ürünleri özel tasarımlı ve tamamı renkli.. 50 x 40 cm ölçülerinde iki adet araç içi paspas ürününü hem renkli, hem kaliteli hem de 1 TL karşılığında iki adet veriyor olması çok cazip hale getiriyor.

 

 

Arz-Talep fazla olmasının asıl sebebi bireylerin araçlarını benzinliklerde bulunan madeni para ile çalışan köpüklü yıkama durulama süpürge makinelerinin bulunmasından kaynaklı olması Paspasmatik kazançları katlıyor. Sizlerle firmanın öngörüsü olan asgari adet paspasmatik otomatları ile yapılan kazanç hesap tablosunu paylaşıyoruz.

! Not: Kazanç tablosu firmanın ön görüleridir iskuruyorum.com'un araştırması değildir.

 

paspasmatik kazanç

 

 

  

Detaylı bilgi için isterseniz www.paspasmatik.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz yada 0850 650 02 24 Pbx iletişim numarasından Paspasmatik firmasını arayabilirsiniz.

 

 

 

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Parlak Boya Bayilik: inşaat grubu su bazlı solvent bazlı boyalar ve sanayi grubu boya üret

Spigen Türkiye cep telefonu aksesuar sektöründe bayilik veriyor. Tanınmış markanın bayisi

Son dönemin popüler girişimlerinden biri olan Adana su böreği dükkanı açmak için Ekiz Böre

Adana baklava böreği dükkanı açmak üzerine hazırladığımız yazımızı okuyucularımızın dikkat

Metcom güvenlik sistemleri; plaka tanıma sisteminden başlayarak bir çok güvenlik sistemi h

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status