mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Renkli Kombi

Tarih: 21 Nisan 2014, 10:46 | Okunma :3917
Isıtma ve soğutma sistemlerinin öncü markası Ferroli, Türkiye’de yeni bir uygulamaya imza attı ve “kombileri renklendirdi”.

Endüstriyel ürünlerden ev kullanımına yönelik ürünlere, ısıtma ve havalandırmadan hidromasaja kadar geniş bir yelpazede üretim yapan ve sektörün öncü kuruluşlarından biri olan İtalyan Ferroli Grubu, Türkiye’deki kombilerini bundan sonra alışılagelmiş beyaz rengin dışında on farklı renk seçeneğiyle üretme kararı aldı. Kişiye özel renk seçenekleriyle üretim yapacaklarını belirten Ferroli Türkiye Genel Müdürü Çetin Çakmakçı “renkli kombi üretme” fikrinin globalden değil Ferroli Türkiye’den çıktığını belirtirken konu hakkında şu bilgileri verdi:

Ferroli bu güne kadar ısıtma ve soğutma sistemlerinin öncü markası olarak tasarruflu, yüksek verimli ve güvenlikli, yüksek performanslı ürünler üretti. Biz tüketicilerimize hep ilkleri ve en farklı alternatifleri sunan marka olarak anılmaktan mutlu oluyoruz. Üretimini Türkiye’de yaptığımız ürünlerle sektörde önemli bir avantaj elde ettik. Örneğin Ferroli yoğuşmalı cihazlarda Türkiye’deki en zengin ürün gamına sahip. Ama biz bununla yetinmek istemedik ve neden kullanıcılarımız kişisel renk seçeneklerine göre kendi tercihlerini kullanmasınlar diye düşündük. ”

Türkiye’nin Çeşitliliği ve Doğasındaki Renkler Kombilere Yansıdı

Ferroli, Düzce tesislerinde üretmekte olduğu Domi project modelinde altın, gümüş, vişne, sütlü kahve, gülkurusu, siyah, kırmızı, sarı, mavi ve yeşil olmak üzere 10 farklı renk seçeneğinden oluşan Premium ve Klasik kombi serilerini Nisan ayından itibaren tüketicileriyle buluşturacak. Dünyaca ünlü İtalyan tasarımının, Ferroli Türkiye’den çıkan “renk” fikriyle birleştiğini belirten Ferroli Türkiye Genel Müdürü Çetin Çakmakçı, fikrin kendisinde nasıl oluştuğu konusunda şunları söyledi:
 

Ülkemizin her köşesi çok güzel; her bölgesi ayrı bir renk ayrı bir güzellik taşıyor. Ben de ülkemdeki bu renkliliği, çeşitliliği Ferroli kombilere neden taşımayalım? diye düşündüm veilk fikir böyle doğdu. Artık Ferroli kombiler, her zevke, her beğeniye, her dekoratif duvara uygun renkte üretilecek. Kimse duvarının rengine uymuyor diye kombisini dolaplara saklamak zorunda kalmayacak. 

2 yorum yazılmış.
 • yorum resim

  Iyi günler
  Azerbaycada bayiniz var mi..

 • yorum resim

  Bosch buderus firmasında çalışmış olup kazan kaskad yoguşmalı kombi klasik kombi egitimlerini almış bir girişimciyiz.

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Cataclean® Patentli Orijinal Egzoz ve Yakıt Sistemi Temizleyicisidir. Firma bayilikler ver

PASPASMATİK %100 Yerli Sermaye gücü ile %100 Getirisi ile Yaygınlaşıyor.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen Renkli Kozmetik ve Kişisel Bakım Markası NEW WELL franchise i

Age Enerji ucuz elektrik satışı konusunda iş kurmak isteyen girişimcilere fırsat sunuyor

Araba tutkunları ne iş yapabilir ?

 • helal çiğköfte bayilik
 • bujiteri bayiliği
 • moda toptan bujiteri bayilik
 • samsat çiğköfte bayilik
klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status