mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Sıfır Karbon Salınımlı Mars Konteyner

Tarih: 10 Nisan 2014, 12:31 | Okunma :4779
Hafif çelik yapı sektörünün lider firması Prefabrik Yapı A.Ş., sıfır karbon salınımlı Mars Konteyner ile yapı kültüründe yeni bir çağ başlatıyor.

Prefabrik Yapı A.Ş.’nin ekolojik ve sürdürülebilir yapıları arasında olan sıfır karbon salınımlı Mars Konteynerleri modüler yapısı ile dikkat çekiyor. Estetik, güvenli, ekonomik ve taşınabilir Sıfır Karbon Salınımlı Mars Konteynerleri gelecek nesillere yaşanılabilir alanlar sunuyor.

Mars Konteynerin tüm enerji ihtiyacı, herhangi bir dış kaynağa ihtiyaç duymaksızın, çatısına 28?’lik açı ile yerleştirilmiş fotovoltaik paneller aracılığı ile karşılanıyor. Hafif çelik üretim teknolojisi uygulanan yapılarda ısıtma ve soğutma için daha az enerjiye ihtiyaç duyuluyor.

Konteynerin yıllık soğutma 546,9 kWh, ısıtma 860 kWh, aydınlatma 453,8 kWh ve ekipman 595,9 kWh olmak üzere toplamda 2456,6 kWh’lik bir enerji gereksinimi oluyor. Fotovoltaik panelleri yılda 2900 kWh’lik enerji üreterek tüketimden fazla bir enerji arzı sağlıyor. A sınıfı değer aralığı 0–39 olan Mars Konteynerleri’nin EP değeri ise; 19,37. % 118 oranında yenilenebilir enerji kullanılan Mars Konteynerler, 0 karbon salınımı gerçekleştiriyor.

Hammaddesinden, üretim aşamasına ve kullanımına kadar çevre dostu olan Mars Konteynerleri’nin ev ve ofis seçenekleri bulunuyor. Hafif çelik üretim teknolojisi ile geleneksel sisteme göre yalıtım değerleri daha yüksek ve daha az enerji ihtiyacı olan yapılar oluşturuyor.

1 yorum yazılmış.
  • yorum resim

    Edremit Balıkesir bölgesinde malesef doğalgaz bulunmuyor.İlk olarak kendi ihtiyacımı sizden numine olarak ben kullanmak isterim.Bu konteynerlerlen olmadan enerji kullanma imkanı varmı yer sorunu açısından.Ve bayilik bilgisini emailime gönderirseniz sevinirim.
    Saygılar.

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Masum Beyaz diyabet ve obeziteyle mücadeleye yönelik gıda ürünleri satan firma bayilikler

Kırmızı Kaliforniya solucanları ile organik solucan gübresi üretimi aşamaları

Cataclean® Patentli Orijinal Egzoz ve Yakıt Sistemi Temizleyicisidir. Firma bayilikler ver

Akarsu Biokim 2005 yılında kurulmus bir Aile şirketidir. Bugunun ve gelecegin iş kolu o

3-6 Mart tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Buluş Fuarı’nın en dikkat çekici ürünü olan

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status