mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Step Carpet Franchise Veriyor

Tarih: 15 Temmuz 2013, 11:22 | Okunma :5216
Halı sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimciler için Step Carpet franchise bilgileri.

Geleneksel anlamda tüm dünyada çok yoğun bir rekabetin yaşandığı, karlılığın tükendiği ve stokların inanılmaz bir boyuta ulaştığı halı sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübesini kullanarak STEP, “halı”yı ve “perakendecilik”i yeniden tanımladı.

Halıyı yeniden tanımlayarak “dekorasyon öğesi” olarak değerlendiren ve modası olan bir ürün olarak kabul eden STEP’in bu yeni tanımı “halı”nın en büyük kalelerinden Türkiye’de kısa sürede benimsenerek hızla büyüyen satış rakamlarına ulaştı.

STEP, tasarım mükemmelliyetçiliğinin yanında yenilikçi, beklenmeyen, göz alıcı halılarını oluşturmakta kullandığı iplikleri de üretmek için çok yüksek standartlarda teknoloji kullanıyor.
STEP, her biri eşşiz yüzlerce halı seçeneğinden, özel tasarım aydınlatma elementlerine, yastıklardan oturma gruplarına, banyo deneyiminizi farklılaştıran ürünlerden daha birçok farklı ev aksesuarına kadar yeni tasarımlarıyla yaşamanıza renk ve anlam katıyor.


Step AŞ, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa illeri dışındaki bölge ve şehirlerde bayilik sistemi ile mağaza ve corner açılmasını desteklemektedir. Bayi adaylarından gelen talepler yönetim tarafından değerlendirilecektir.

Daha detaylı bilgi ve bayilik başvuruları için:

Özgün Emecan

Email: oemecan@stepevi.com
Tel: 0 212 327 00 50


Merkez Ofis

Teşvikiye Cad. Belveder Apt. No: 101/2, 34365 Şişli/İstanbul

Tel. +90 212 327 00 50

Fax. +90 212 327 00 72

alt164a

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..


Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Döner restoranlarına olan ilgi yatırımcıların iştahını kabartıyor

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status