mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nden Bursa Kebap Evi’ne Ödül

Tarih: 23 Mart 2015, 12:49 | Okunma :3831
2004 yılından bu yana Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin düzenlediği “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” araştırması kapsamında, bu yıl Türkiye’de İskender denince akla ilk gelen marka olma yolunda hızla ilerleyen Bursa Kebap Evi, “döner” kategorisinde tavsiye edilen marka ödülünün sahibi oldu.

TÜKETİCİLER BURSA KEBAP EVİ’Nİ TAVSİYE EDİYOR

 

Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü kapsamında 2004 yılından bu yana her yıl düzenlediği “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” araştırmasının bu yılki sonuçları açıklandı. Araştırma kapsamında Türkiye’de iskender denince akla ilk gelen marka olma yolunda hızla ilerleyen Bursa Kebap Evi, “döner” kategorisinde tüm tüketicilerin tavsiye ettiği marka ödülüne layık görüldü.

Tüketiciye duyduğu saygı ve kaliteli hizmet anlayışıyla Bursa’nın eşsiz lezzetlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunan Bursa Kebap Evi, www.ttkd.org.tr, www.sikayetcozer.com ve www.sikayetvar.com web sitelerine gelen değerlendirmeler değerlendirilerek “hiç şikayet almayan marka” olarak öne çıktı ve “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” sertifikasının sahibi oldu.

 

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Pizza Bulls Franchise Veriyor

ÖzÜ Asansör Yarışması Büyük Final

Profesyonel hijyen ihtiyaçlarının A'dan Z'ye tümünü yüksek kalite ve hizmet standartları i

Elma Sarayı tatlı ve karlı yatırım fırsatı.

Subway ile yaptığımız özel pöportaj

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status