mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Türkiye’nin Duygulara Tercüman Olan Oto Paspasları Paspasmatik’te.

Tarih: 17 Ocak 2018, 10:22 | Okunma :1887
Türkiye'de bir ilk olan Paspasmatik, rengarenk, değiştirilebilir tasarımların yer aldığı iki adet oto paspası ürettiği satış otomatlarında1₺ madeni para karşılığında sürücülerin kullanımına sunuyor!

Araba meraklısı mısın yoksa bir İstanbul tutkunu mu? Yoksa arkadaşlarının ağzını sulandıracak bir şakacı mı? Birbirinden farklı,sevimli paspas temalarıyla şimdi Paspasmatik’le!

 

Paspasmatik, Türkiye'ye özel olarak ürettiği oto paspasların tasarımlarını seçebilmenin avantajı yanı sıra çok sayıda renk seçeneği bulunması  sürücülere özel geliştirilmiş oto paspasları herkesin satın alabileceği fiyata yani 1₺’ye sunuyor.   

 

Oto paspas veren otomatik satış makinelerinin patent hakları alındıktan sonra üretimine başlayan Paspasmatik, Türkiye genelinde tekli yada adetli satış otomatı veya ürün satmıyor, ürettiği satış otomatları ve oto paspasların satışını sadece yetkili kıldığı il yada bölge bayilerine yapıyor. Paspasmatik il yada bölge bayileri bayilik tahsis alanı içerisinde bulunan akaryakıt istasyonlarına, benzinliklere, oto yıkama alanları yada self-servis araç yıkama noktalarına kar ortaklığı veya toptan satışı suretiyle konuşlandırıyor.

 

Sizde şehrinize paspasmatik hizmetini getirmek isterseniz önce Paspasmatik çağrı merkezini 444 38 69 numarasından aramanız eğer şehrinizin paspasmatik bayiliği hala yok ise detay hakkında bilgi almanız gerekmektedir. Paspasmatik “Bayilik verilen şehir yada bölgeye ikinci bayiliğin verilmemesi “ yani bölge korumasının var olması bayiliğinin  avantajları içinde yer alıyor.

 

Paspasmatik  444 3 869 – www.paspasmatik.com.tr

 

Basın Bültenidir.

En iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Türkiye’de meyve suyuna adını veren Meysu, nesilden nesile aktardığı lezzetleri Kayseri’de

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin danışmanlığında üretilen ve Heykel Garaj T1 hattında kulla

Türkiye'nin en girişimci üniversitesi (2013) hangi üniversite seçildi ?

TURKAR 4x4’ün yeni modelleri Almanya’da görücüye çıkıyor

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status