mikrofiber bez bayiliği klima bayilik
Hacıalioğlu çiğ köfte

Zeynel Muhallebicisi Bayilik Ve Franchise Şartları

Tarih: 20 Mayıs 2014, 14:26 | Okunma :6182
Zeynel Muhallebicisi bayilik vererek şube sayısını arttırmak istiyor.

 Zeynel Muhallebicisi Bayilik

Üretim ve işletmecilik tecrübelerini bayilerine aktarmayı hedefleyen Zeynel Muhallebicisi bayilik veren firmalar arasında.

Osmanlı’nın geleneksel tatlılarını bozmadan bugüne taşıyan Zeynel Muhallebicisi’nin temelleri 90 yıl önce Sırp zulmünden kaçarak İstanbul’a gelen Zeynel Usta tarafından atılıyor. 1925 yılında Makedonya’dan çıkıp Yeniköy’ye yerleşen Zeynel Bölükbaşı, yalılara sandalıyla balık ve dondurma satarak geçimini sağlıyor. O kadar tutuluyor ki bu dondurmalar, Zeynel Usta kısa zamanda İstanbul hanımefendi ve beyfendilerinin gözdesi oluyor...Bu hikaye bugün üçüncü kuşak Gürdal Bölükbaşı tarafından sürdürülüyor. Torun Bölükbaşı, 1999 yılında Ankaralı işadamı Nizamettin İren ile ortaklığa giderek markayı büyütmeye odaklanmış bulunuyor. Zeynel Usta’nın formülünü geleneksel yöntemlerle uygulamaya devam eden ortaklar, Ankara ve İstanbul’daki 22 şubesi kanalıyla müşterilerine ulaşıyor.

 

Zeynel Muhallebicisi Bayilik Şartları

Bu yıl 5 şube daha açmayı planladıklarını belirten Bölükbaşı, iki – üç yıl içinde en az 35’ye ulaşmayı planladıklarını ve franchise vererek büyümeyi hedeflediklerini söylüyor ve ekliyor: “20 bin dolar franchise bedelimiz var. Bunun içinde ürünler de var. Dekorasyon standart ve bayiye ait. 150-180 metrekare arasında yer gerekiyor. Teras-bahçe şart çünkü. Toplama baktığınızda lokasyona göre değişiklik gösterir ama sıfırdan bir dükkanı kurmak metrekare başına 1.500 doları buluyor.


Doğal dondurma Zeynel'de yenir Dondurma yemenin artık mevsimi yok. Kışın da tüketilen dondurma, güneşin yüzünü göstermeye başladığı bahar aylarının da baştacı olacak. Zeynel, doğal dondurma severlerin adreslerinden biri. 1925 yılında Zeynel Usta'nın Makedonya'da öğrendiği ve süt, şeker, salep, yumurta ile yaptığı dondurmayı sandalda satarak başladığı bu lezzet 87 yıldır hiç bozulmadan torunları tarafından günümüze taşınıyor. Zeynel'de üretimde geleneksellikten hiç vazgeçilmemiş. Sütün ve meyvelerin en tazesini kullanan Zeynel, hiçbir katkı maddesi ve aroma kullanmadığı dondurmalarında doğallıktan ödün vermiyor. Öyle ki sütlü dondurmalarının içeriği süt, salep, şeker ve yumurtadan, meyveli dondurmalarınki ise sadece meyve, şeker ve sudan oluşuyor. Zeynel'e özgü dondurmalar arasında; kaymak ve sadece meyvenin kendisi ile şeker ve sudan yapılan, içinde süt bulunmayan meyveli dondurmalar büyük ilgi görüyor. Mekanın en çok satılan ürünleri ise; kaymaklı, vişneli ve çilekli dondurmaları ile kazandibi üzerine dondurma birlikteliği... Son olarak Nişantaşı ve geçtiğimiz günlerde Yeniköy restoranlarını devreye alan Zeynel'in İstanbul ve Ankara'daki 22 şubesinde bu eşsiz lezzetleri tadabilirsiniz...


 Zeynel Muhallebicisi Bayilik İçin İletişim Bilgileri

Zeynel Muhallebicisi bayiliği,Zeynel Muhallebicisi franchise bilgilerine aşağıdaki numaralardan ulabilirsiniz.

Tel: 0.216.456 52 90 Faks: 0.216.456 52 91


alt38aEn iyi iş fikirleri listesi için tıklayın..

Yorum Ekle

Konu hakkındaki değerli yorumunuzu paylaşmak için lütfen formu kullanınız. Lütfen bu bölümden bayilik başvurusunda bulunmayınız firmanın telefonunu arayabilirsiniz. Bu bölümden yapılan bayilik başvuruları muhtemelen silinecektir.

Ad / Soyad

Email

Yorumunuz

Yılın ilk ayı ? (oc..) lütfen aşağıdaki alana yazınız.Aşağıdaki haberlerden hangisi ilginizi çekiyor ?

Cunda Muhallebicisi Cunda Adası’nın doğallığından ilham alarak 2016 yılında kurulmuş bayil

Mehmet Yanık'ın iskuruyorum.com okurlarına özel hazırladığı yazısı

Genpa Bayilik bayilik başvuru formu

klima bayilik
klima bayilik
poba döner bayiliği

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi DMCA.com Protection Status